„Jak skutecznie tworzyć strategie badań i rozwoju w polskim przemyśle?”

2018-10-09

Termin: 9 października 2018 r.
Miejsce: Centrum Nauki Kopernik, ul. Wybrzeże Kościuszkowskie 20, Warszawa.
Rejestracja: do 4.10., https://www.kpk.gov.pl/?event=konferencja-jak-skutecznie-tworzyc-strategie-br-w-polskim-przemysle

Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE zaprasza na konferencję i warsztaty:
„Jak skutecznie tworzyć strategie badań i rozwoju w polskim przemyśle?”

Podczas wydarzenia poznamy rozwiązania legislacyjne, jak również historie sukcesów najlepszych polskich przedsiębiorstw zdobywających granty w programach ramowych i krajowych. Motywem przewodnim wydarzenia będą m.in.: przykłady wykorzystania mechanizmu synergii między poszczególnymi funduszami, aspekty związane z zarządzaniem badaniami i rozwojem (B+R) w przedsiębiorstwach i najnowsze konkursy dla przedsiębiorstw realizujących prace badawczo-rozwojowe i innowacyjne (B+R+I).

Patroni: Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii, Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju, Ministerstwo Cyfryzacji, Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego

Partnerzy: Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Urząd Patentowy RP, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Enterprise Europe Network, Mazowiecka Jednostka Wdrażania Programów Unijnych, Agencja Rozwoju Mazowsza S.A., Konfederacja Lewiatan, Związek Pracodawców „Klastry Polskie”, International Project Management Association Polska (IPMA Polska), Stowarzyszenie Top 500 Innovators, Impact CEE, Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Programów UE, Sieć KPK.

Partner strategiczny: KGHM Polska Miedź SA

Patronat medialny: