2018-10-04

Termin: 4 października, godz. 10.00 – 12.30
Miejsce: Stowarzyszenie Księgowych w Polsce Oddział Wielkopolski, Poznań, ul. Ziębicka 18, sala nr 017 (parter)
Rejestracja: asystent@wzp.org.pl lub tel. 61 657 60 51

Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan zaprasza na 2. część szkolenia pt. "Praktyczne problemy związanie z zatrudnianiem oraz rozliczaniem czasu pracy pracowników mobilnych/zadaniowych oraz wybrane zagadnienia związane z rozliczaniem czasu pracy w nadgodzinach  z udziałem Mec. Michała Szuszczyńskiego, Eksperta WZP Lewiatan.

Pierwsza część szkolenia została przeprowadzona 25 maja br.