Tydzień odpowiedzialnego biznesu

2018-10-23

Termin: 23.10 (Warszawa), 24.10 (Kraków), 25.10 (Poznań), 26.10 (Wrocław i Gdańsk)
Rejestracja: http://www.csrinfo.org/projekty/tydzien-odpowiedzialnego-biznesu-2018/

5 dni, 5 miast, 5 inspirujących wydarzeń, 15 godzin praktycznych wystąpień, ciekawych dyskusji
i warsztatów - tak w skrócie można opisać Tydzień Odpowiedzialnego Biznesu 2018 (#TOB2018), którego Patronem Honorowym jest Konfederacja Lewiatan.

TRZY FAKTY O TYGODNIU ODPOWIEDZIALNEGO BIZNESU

1. Tydzień (#TOB2018) poświęcony jest komunikacji i wydarzeniom na temat zrównoważonego rozwoju i odpowiedzialnego biznesu. To merytoryczne prezentacje, inspiracje i okazja do networkingu. Odbywa się co roku w ostatni, pełny tydzień października.

2. Trasa #TOB2018 wiedzie przez 5 miast: Warszawę, Kraków (po raz pierwszy!), Poznań, Wrocław i Gdańsk. W każdym mieście organizatorzy przygotowali inny program. Niektórzy traktują konferencje Tygodnia jako szybkie szkolenia z zarządzania.

3. To wydarzenia organizowane z myślą o zapracowanych przedstawicielach biznesu. Dlatego całość konferencji zamyka się w trzech godzinach i koncentruje na konkretnych przykładach i rozwiązaniach w zakresie zarządzania CSR.