Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

11. Edycja Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości

2018-11-12

Termin: 12-18.11.2018
Rejestracja: http://tydzienprzedsiebiorczosci.pl/wyszukiwarka/

 


 

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to największe na świecie, organizowane w 170 krajach, wydarzenie promujące świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Tegoroczna, jedenasta edycja wydarzenia odbywać się będzie pod hasłem „Mówimy o tradycji, myślimy o przyszłości”.

W setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości organizatorzy chcą pochylić się nad niedocenianymi bohaterami polskich batalii o niepodległość – przedsiębiorcami, którzy nie tylko mieli niepodważalny wkład w ponowne pojawienie się Polski na mapie Europy, ale przede wszystkim swoją zawodową aktywnością wspomagali rozwój wolnego państwa.

Tegoroczny Światowy Tydzień Przedsiębiorczości, podobnie jak w poprzednich latach, oferuje pulę rozmaitych aktywności. Poza szkoleniami i warsztatami dla stawiających pierwsze kroki w biznesie, odbędą się również prelekcje związane z prawem podatkowym i rozliczeniami z ZUS-em. Aktywnie działać będą Punkty Informacji Funduszy Europejskich, a swoim doświadczeniem dzielić się będą związki pracodawców, m.in. Konfederacja Lewiatan oraz firmy z sektora MŚP, które osiągnęły sukces na polskim i międzynarodowym polu.

Więcej informacji: tydzienprzedsiebiorczosci.pl

Tagi