Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Konferencja RDS "Zamówienia publiczne okiem partnerów społecznych"

2018-11-29

Termin: 29.11.2018 09:00-16:00
Miejsce: CPS "Dialog", sala A
Rejestracja: rds@cpsdialog.gov.pl , do 20.11.2018 

Z przyjemnością zapraszamy do uczestnictwa w Konferencji Rady Dialogu Społecznego "Zamówienia publiczne okiem partnerów społecznych", która odbędzie się 29 listopada 2018 roku w Centrum Partnerstwa Społecznego "Dialog" im. Andrzeja Bączkowskiego w Warszawie, przy ulicy Limanowskiego 23 (Sala A).

Celem konferencji jest zaprezentowanie dotychczasowych działań Rady Dialogu Społecznego i roli partnerów społecznych w kreowaniu polityki zamówień publicznych oraz przyjrzenia się kluczowym aspektom takim jak klauzule społeczne, jakość wymogu zatrudnienia, funkcja in-house w realizacji zadań publicznych, bariery napotykane przez małe i średnie przedsiębiorstwa czy rola mediacji w zamówieniach publicznych.

W spotkaniu weźmie udział Prezes Centrum Mediacji Lewiatan mec. Roman Rewald oraz dr Dobrawa Biadun, ekspertka ds. polityk publicznych Konfederacji Lewiatan.

Szczegółowe informacje nt. konferencji >> 

 

 

 

 

Tagi