Spotkanie: Arbitraż na nowym jedwabnym szlaku

2018-03-21

Sąd Arbitrażowy Lewiatan oraz China International Economic and Trade Arbitration Commission (CIETAC) zapraszają na wspólne spotkanie dotyczące rozwiązywania sporów transgranicznych w związku z trwającym wdrażaniem inicjatywy One Belt, One Road.

Wydarzenie to odbędzie się w dniu 21 marca 2018 roku o godzinie 13:00 w Sali Kiepura Hotelu Bristol przy ul. Krakowskie Przedmieście 42/44 w Warszawie. Spotkanie w j. angielskim. Wstęp wolny. Wcześniejsza rezerwacja nie jest wymagana. Liczba miejsc ograniczona.

Partnerem wydarzenia jest warszawskie biuro międzynarodowej kancelarii prawnej Greenberg Traurig.

Zaproszenie wraz z programem