Zimowe spotkanie kluczowych członków Lewiatana & zawody narciarskie

2018-03-02

Serdecznie zapraszamy na doroczne spotkanie kluczowych członków Konfederacji i zawody narciarskie w Polanicy Zdroju. Spotykamy się w dniach 2-4 marca 2018 r. w hotelu Spa Dr Irena Eris.

Czekają nas trzy dni inspirujących rozmów ze znakomitymi gośćmi (przedsiębiorcy, eksperci i politycy), wieczorne atrakcje artystyczne i czas na spotkania w gronie członków Konfederacji.
Zapraszamy przedstawicieli zrzeszonych firm z rodzinami.

W programie również IX Zawody Narciarskie Lewiatana na stokach Czarnej Góry.

Zarejestruj się już dziś!

2 marca 2018 r., piątek

14:00 Obiad

16:00 SESJA Lewiatan 2018 - dyskusja z udziałem członków

Wprowadzenie: Henryka Bochniarz, Henryk Orfinger

Część 1. Plany na rok 2018

Część 2. Perspektywa biznesu - kluczowe branże

18:00 SESJA Idzie Nowe: Sieć czy hierarchia - polityka, państwo, społeczeństwo, gospodarka

prof. Maciej Gdula, polski socjolog i publicysta, doktor habilitowany nauk społecznych, nauczyciel akademicki Uniwersytetu Warszawskiego, specjalizuje się w teorii społecznej i w teorii polityki

• Jak nowe modele sprawowania władzy, wpływu i kontroli wpływają na politykę, gospodarkę i biznes?
  • Czy informacja zastępuje pieniądz? Wpływ nowych technologii i swobodnego przepływu informacji na życie społeczne. Gospodarka i praca w społeczeństwie sieciowym.
  • Czy rozwój technologii uniezależnia czy podporządkowuje ludzi? Czy rozwój komunikacji i przepływu informacji zmieni życie społeczne w naszym kraju?

20:00 Kolacja i recital

Joanna Dark - piosenkarka, aktorka, autorka tekstów

3 marca 2018 r., sobota

śniadanie
10:00-13:00 ZAWODY NARCIARSKIE Czarna Góra*

14:00 Obiad

16:00 Prezentacje i konsultacje eksperckie, m.in.:

• Zmiany podatkowe
  • Nowe kodeksy pracy

17:00 Lewiatan 2018 - Perspektywa europejska

Jacek Piotr Krawczyk, EKES
Przewodniczący grupy pracodawców Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego, wiceprezydent Konfederacji Lewiatan

18:00 SESJA: Idzie Nowe: Blockchain i sztuczna inteligencja - nadchodzi technologiczne tsunami

Piotr Beńke, IBM
Dyrektor działu IBM Systems na Polskę i kraje bałtyckie, odpowiedzialny za sprzedaż najnowszych technologii oferowanych przez IBM. Absolwent Politechniki Poznańskiej i Warwick Business School.

Krzysztof Wojdyło, kancelaria Wardyński
Prawnik. Zajmuje się regulacjami dotyczącymi blockchaina, smart kontraktów, FinTechu, komercjalizacji nowych technologii, telekomunikacji, robotyki i przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy. Uczestniczy w dużych i nowatorskich projektach z zakresu szeroko rozumianych nowych technologii. Regularnie doradza zarówno start-upom, jak i dużym podmiotom z sektora nowych technologii.

• O tym co to jest technologia blockchain i jakie są jej możliwości biznesowe
  • O potencjale wirtualnych pieniędzy/kryptowalut z punktu widzenia gospodarki
  • O nowych możliwościach pozyskiwania finansowania - ICO (Initial Coin Offering), tokeny (smart kontrakty).
  • O sztucznej inteligencji (AI) i możliwościach jej wykorzystania w działalności biznesowej, na przykładzie Watsona.

19:00 Kolacja

21:00 Wieczorna debata: Wymiary ryzyka

Piotr Pustelnik, inżynier chemik, alpinista i himalaista, zdobywca Korony Himalajów i Karakorum

Renata Wcisło, dziennikarka, taterniczka jaskiniowa, dyrektorka programowa Festiwalu Górskiego im. Andrzeja Zawady w Lądku-Zdroju

4 marca 2016 r., niedziela
wyjazd

POBIERZ PROGRAM

*ZAWODY NARCIARSKIE Czarna Góra www.czarnagora.pl

Zjazdy indywidualne na czas zaplanowane w formule SLALOMU GIGANTa na trasie około 500 m. (ze względu na zmienne warunki pogodowe zawody mogą zostać przeniesione na inny stok) W przeddzień zawodów w trakcie kolacji odbędzie się spotkanie zawodników, podczas którego nastąpi losowanie numerów startowych, odczytanie szczegółowego regulaminu; przewidziany jest także czas na pytania i wyjaśnienie wątpliwości. Na podstawie wylosowanych przez zawodników numerów startowych ustalona będzie kolejność zjazdów w zawodach. Każdy zawodnik będzie miał możliwość dwóch zjazdów, w rankingu zostanie uwzględniony lepszy czas (mierzony elektronicznie - wynik wyświetlany na elektronicznej tablicy wyników). Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwają zawodowi sędziowie a nad bezpieczeństwem zawodników obsługa GOPR.

Po zawodach odbędzie się wręczenie nagród.

Zawodnicy mogą korzystać z własnego sprzętu lub skorzystać z wypożyczalni.

Z uwagi na zmienne uwarunkowania atmosferyczne i bezpieczeństwo szczegóły regulaminowe podane będą w dzień poprzedzający zawody.

Dodatkowych informacji udziela sekretariat zarządu:

tel. (22) 55 99 959, faks (22) 55 99 930, e-mail: zarzad@konfederacjalewiatan.pl

Do zobaczenia!