Spotkanie z ekspertką Stałego przedstawicielstwa RP w UE

2018-05-09

9 maja 2018 r. (środa), w godz. 15.00-17.00 Konfederacja Lewiatan organizuje spotkanie z Agatą Janaszczyk, ekspertką ds. badań i innowacji oraz rozwoju technologicznego w Stałym przedstawicielstwie RP w UE.
1. Jak może wyglądać wsparcie unijne w obszarze innowacji, badań i rozwoju po 2020? Jakich zmian powinni się spodziewać przedsiębiorcy? Czy unijny, 9 program ramowy może zastąpić wsparcie krajowe?
2. Jakie są kluczowe postulaty i priorytety polskiego rządu w kontekście wsparcia innowacji, badań i rozwoju po 2020?
3. O czym powinny wiedzieć i o czym pamiętać firmy, które szukają wsparcia swoich projektów w Brukseli?
4. Na jakie wsparcie w Brukseli mogą liczyć polscy przedsiębiorcy?

Jeśli interesujecie się Państwo dyskusją o przyszłym budżecie UE w kontekście wsparcia na B+R i I oraz chcecie wziąć udział w spotkaniu bardzo prosimy o potwierdzenie udziału na adres, mchmielewska@konfederacjalewiatan.pl.

Liczba miejsc jest ograniczona.

Konfederacja Lewiatan