Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

X Ogólnopolski Kongres Kobiet

2018-06-16

Data: 16 i 17 czerwca

Miejsce: Hala EXPO, Łódź

Już po raz 10 spotykamy się na ogólnopolskim Kongresie Kobiet - w tym roku w Łodzi (Expo Łódź, al. Politechniki 4) 16 i 17 czerwca, pod hasłem „Wszystkich praw. Całego życia!" My - kobiety i mężczyźni.

Przyjeżdżamy z różnych zakątków Polski, jesteśmy w różnym wieku, różnych zawodów, o różnych poglądach. Ta różnorodność jest właśnie siłą ogromnego ruchu społecznego, który w ciągu 10 lat zmienił sposób myślenia kobiet, uczył solidarności, współpracy i tego, że „niemożliwe" nie istnieje. Przez dwa dni będziemy podsumowywać, postulować, świętować osiągnięcia i ładować akumulatory naszą wspólną energią.
Będziemy dyskutować o Polsce i Europie, o patriotyzmie i obywatelskości, o nowej demokracji, o samorządach i wyborach, o roli mediów. Pokażemy, że można inaczej - pisać i mówić do kobiet, o kobietach. Będziemy też dyskutować o różnorodności, przedsiębiorczości i o tym, dlaczego i jak kobiety walczą o równe płace. Różnorodność, równość, sukces - czas na kobiety w biznesie! Czołowe polskie bizneswomen - m.in. Henryka Bochniarz, Dominika Bettman, Krystyna Boczkowska - podzielą się swoimi doświadczeniami i dobrymi praktykami.
Kongres to okazja do networkingu, nawiązania nowych znajomości, poszerzenia wiedzy i okazania solidarności. Będą z nami m.in. Agnieszka Holland i Olga Tokarczuk. Maria Seweryn i Marta Dzido - przedstawicielki świata kultury, nauki, biznesu i polityki.
Przyjedź. Uczestnicz. Dyskutuj. Napisz o tym.

Do zobaczenia na X jubileuszowym Kongresie Kobiet w roku stulecia odzyskania niepodległości przez Polskę i uzyskania przez kobiety praw wyborczych. To będzie wyjątkowe spotkanie!

Udział w Kongresie jest bezpłatny.
Wystarczy się zarejestrować: www.kongreskobiet.pl - tam też więcej informacji o bogatym i różnorodnym programie.

#10KongresKobiet #ChcemyCałegoŻycia #Lodz #KochamLodz #lodzkie #promujelodzkie

 


Tagi