Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Dyskusja ekspercka dotycząca zasady konkurencyjności i rozeznania rynku

2018-06-26

W imieniu Konfederacji Lewiatan oraz Rzeczniczki Funduszy Europejskich, Pani Agaty Zielińskiej, zapraszamy na dyskusję ekspercką dotyczącą wyboru oferentów w projektach finansowanych ze środków unijnych, realizowanych zgodnie z „Wytycznymi w zakresie kwalifikowalności wydatków w ramach EFRR, EFS oraz FS na lata 2014-2020".

Data: 26 czerwca
Godzina: 11:00-13:00
Miejsce: w siedzibie Konfederacji (ul. Zbyszka Cybulskiego 3 w Warszawie)

Chcielibyśmy porozmawiać o problemach związanych z realizacją zasady konkurencyjności oraz rozeznania rynku w projektach finansowanych zarówno z EFS, jak i EFRR. Po spotkaniu przygotowany zostanie raport z Państwa postulatami i propozycjami zmian zapisów Wytycznych w zakresie kwalifikowania wydatków. Cenne będą także wszelkie Państwa sugestie dotyczące tego jak administracja mogłaby wspierać projektodawców w realizacji zamówień i przygotowaniu dokumentacji z nimi związanej.

Mamy nadzieję, że współpraca nawiązana z Rzeczniczką Funduszy Europejskich zaowocuje wspólnym stanowiskiem w tej sprawie, a w konsekwencji pomoże wprowadzić takie zmianami w Wytycznych, by obie procedury były dla beneficjentów przejrzyste, możliwie proste i bezpieczne w stosowaniu.

 

Potwierdzenia udziału w spotkaniu, ale także - jeśli to możliwe - postulaty, które chcielibyście Państwo zgłosić w czasie dyskusji, proszę przesyłać do piątku, 22 czerwca na adres: mlelinska@konfederacjalewiatan.pl

 

Tagi