Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Konferencja Blockchain NeXt na Stadionie PGE Narodowy

2018-06-21

Już 21 czerwca 2018 Blockchain NeXt na Stadionie PGE Narodowym w Warszawie. Przyszłość branż, najlepsze polskie start-upy i szansa dla inwestorów. Konfederacja Lewiatan objęła wydarzenie swoim patronatem.

Data: 21 czerwca 2018
Godzina: 9.00-20.00
Miejsce: Stadion PGE Narodowy

Konferencja skierowana jest do wszystkich osób dostrzegających potencjał technologii blockchain, zwłaszcza związanych z dziedzinami, które dzięki nowej technologii zaczęły zmieniać swoje oblicze.

Spotkania z liderami technologii i biznesu
W serii wystąpień światowej klasy specjaliści podzielą się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniami związanymi z nową technologią. Inwestorzy zainteresowani spółkami technologicznymi dowiedzą się, w jakie obszary gospodarki blockchain wniesie największą wartość przekładającą się na stopę zwrotu.

Wśród prelegentów znajdą się m.in.:

Sohail Munir, Smart Dubai
Miko Natsumura, BitBull Capital, San Francisco
Anna Streżyńska z MC2 Solutions
Viktor Wanli, współzałożyciel MC2 Solutions i twórca Kinguin
Mateusz Mach, CEO blockchain house'u NeXtrope oraz Opus
Kai-Lung Hui, profesor University of Science and Technology w Hongkongu

Wyłanianie najbardziej obiecujących start-upów
Na konferencję zaproszono 200 startupów, z czego 45 zostanie wyselekcjonowanych do udziału w konferencji. Rada Programowa wydarzenia, złożona z niezależnych ekspertów blockchain, wyłoni pięć najlepszych, które następnego dnia wezmą udział w Demo Day z inwestorami. Przewidziano również 9 pięciominutowych prezentacji projektów na scenie głównej.

Więcej informacji i ceny biletów: https://blockchainext.io/

Uwaga! Członkowie Konfederacji Lewiatan mają prawo do 30% zniżki. Kod rabatowy: lewiatan_bns2018Tagi