OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH 2018 – PRZEDSIĘBIORCA WOBEC RODO

2018-06-08

Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan zaprasza 8 czerwca br., godz. 12.00-16.00 na szkolenie nt. „OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH 2018 - PRZEDSIĘBIORCA WOBEC RODO".

Spotkanie przeprowadzi Grzegorz Gryciuk z Kancelarii Dr Krystian Ziemski & Partners Kancelaria Prawna, zrzeszonej w WZP Lewiatan.

Zakres tematyczny szkolenia :

I. Wprowadzenie - ogólne rozporządzenie o ochronie danych (RODO) a przedsiębiorca:

A. Zakres regulacji RODO:

II. RODO - poszczególne rozwiązania:

A. Podstawowe pojęcia i instytucje - dotychczasowa a nowa regulacja.

B. Podstawowe obowiązki administratorów - dotychczasowa regulacja.

C. Podstawowe obowiązki administratorów - nowa regulacja.

D. Kodeksy postępowania i certyfikacja,

E. Nowe rozwiązania odnoszące się do naruszenia regulacji RODO.

III. RODO - wdrożenie.

A. Audyt,

B. Dokumentacja,

C. Monitorowanie.

IV. Pytania i odpowiedzi.

Na spotkaniu omówione będą także zagadnienia, związane z ubezpieczeniem zabezpieczającym przed skutkami naruszenia zasad zawartych w tym rozporządzeniu dla firm.

Miejsce spotkania :

Centrum Edukacji Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, Poznań ul. Ziębicka 18, sala 017.

Rejestracja: asystent@wzp.org.pl