Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Senso.Lab: Otoczenie organizacyjne – nowoczesny obóz pracy, czy najlepszy pracodawca na świecie?

2018-06-15

Data: 15 czerwca 2018
Miejsce: Kinnarps Polska, ul. Puławska 354/356, Warszawa
Godziny: 9.00-12.30

Pierwsze spotkanie z cyklu szkoleń Senso.Lab.

Program spotkania:
09:00 - 09:30 Rejestracja i networking
09:30 - 10:00 Wprowadzenie - Joanna Heidtman i Piotr Piasecki

Podczas spotkania będziemy rozmawiać o idei sensotwórczego środowiska pracy i skonfrontujemy ją ze zjawiskiem nowoczesnych obozów pracy. Pokażemy jak budować organizacje sprzyjające współpracy i innowacyjności. Będziemy mówili o niemądrym i niespójnym kopiowaniu rozwiązań z zakresu EVP (Employment Value Proposition). Udostępnimy narzędzia diagnozowania dopasowania Środowiska pracy do Celów i potrzeb organizacji.

10:00 - 10:40 Jak zrobiliśmy rewolucję i zamieniliśmy bystrego emeryta z Facebookiem w rynkowego lidera? Case study. Rozmowa z Marcinem Wojtachno, członkiem zarządu mBank Hipoteczny

10:40 - 11:10 - przerwa kawowa i networking

11:10 - 12:20 Panel dyskusyjny z udziałem partnerów

Porozmawiamy o materialnych i niematerialnych przejawach sensotwórczego środowiska pracy sprzyjającego tworzeniu wartości. W gronie praktyków rynkowych odpowiemy na pytania, jak w praktyce można zbudować spójne środowisko, które będzie wyjątkowe i przyciągnie do siebie dobrych pracowników. Wyłonimy czynniki sukcesu czyli na co zwracać uwagę przy budowaniu takiego środowiska, a czego unikać.

Paneliści:
- Beata Osiecka - CEO Kinnarps Polska - Head of CEE Region
- przedstawiciel Concept Space
- przedstawiciel Angiris

12:20 - 12:30 Podsumowanie i zakończenie spotkania

 

Więcej informacji i zapisy: http://sensolab.pl/spotkania/

Cena standardowa: 150 zł + VAT

Cena dla Członków Konfederacji Lewiatan: 100 zł + VAT. Kod rabatowy: lewiatan100


Dla kogo jest Senso.Lab?

WŁAŚCICIELE FIRM - To oni nadali Sens na początku istnienia swoim firm. Teraz wielu z nich zdaje sobie sprawę, że model biznesowy i sposób zarządzania firmą i ludźmi, który był efektywny i dawał im przewagę konkurencyjną przez ostatnie 10, czy 20 lat się wyczerpał.

KADRA ZARZĄDZAJĄCA - Oprócz zadań merytorycznych, stają oni przed trudnymi pytaniami, na które nie ma jednoznacznej i prostej odpowiedzi. Jak zarządzać pracownikami wiedzy?

SZEFÓW DZIAŁÓW HR - Zadaniem działów HR jest nie tylko rekrutacja, ale też zatrzymanie talentów. Jak budować kulturę organizacyjną, by pracownicy widzieli Sens zarówno w ich pracy, jak i działalności całej firmy?