Spotkanie z Ministrem Arturem Soboniem

2018-06-19

Konfederacja Lewiatan organizuje spotkanie z Ministrem Arturem Soboniem - Sekretarzem Stanu w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju odpowiedzialnym m.in. za kwestie budownictwa i polityki mieszkaniowej (w tym programu Mieszkanie PLUS).

Data: 19 czerwca 2018r. (wtorek)
Godzina: 13.00
Miejsce: siedziba Ministerstwa Infrastruktury na ul. Chałubińskiego 4/6.

W trakcie spotkania chcielibyśmy poruszyć tematy związane z planami legislacyjnymi MIiR w zakresie właściwości Ministra Sobonia, w szczególności:

• Program Mieszkanie PLUS (w tym specustawa);
  • Kodeks Urbanistyczno Budowlany - co dalej z projektem?
  • Przepisy techniczno - budowlane;
  • Termomodernizacja.

Zgłoszenia przyjmujemy do 14 czerwca br. do godz. 13.00 pod adresem mailowym: dgajewski@konfederacjalewiatan.pl

Uwaga! Istnieje możliwość zgłaszania ewentualnych dodatkowych tematów z zakresu właściwości Pana Ministra.