"Sprzedaż a branding: jaką korzyść przyniesie Ci spójny wizerunek Twojej firmy?", Poznań

2018-07-17

Data: 17 lipca 2018
Godzina: 16.00-18.30
Miejsce: Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan, ul. Grunwaldzka 104, II piętro sala konferencyjna 216.

Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan zaprasza  17 lipca , godz. 16.00-18.30  na szkolenie nt.

z udziałem Mateusza Rozynka - Creative Manager w  firmie ProRozyn produkcja kreatywna, zrzeszonej w WZP Lewiatan oraz Szymona Lacha - trenera umiejętności biznesowych, SzymonLach.com.

Zakres tematyczny szkolenia:

• Czy można sprzedawać bez dobrego wizerunku?
  • Czy można mieć dobry wizerunek i nie sprzedawać?
  • Wizerunek to także sprzedaż i to co pracownicy pokazują sobą na zewnątrz.
  • Łączenie dwóch elementów: wizerunku i sprzedaży, czynnikiem wzrostu efektywności firmy.

Miejsce spotkania: Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan, ul. Grunwaldzka 104, II piętro sala konferencyjna 216.

Rejestracja: asystent@wzp.org.pl    lub tel. 61 657 60 51.