Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Bal Karnawałowy ZPSK połączony z aukcją charytatywną

Termin 25 luty
Miejsce III piętro Domu Towarowego Braci Jabłkowskich, ul. Bracka 25, Warszawa
Rejestracja https://goo.gl/forms/uYsBAcZdu0UGjc9N2

Związek Pracodawców Sektora Kosmicznego razem z Fundacją Iskierka mają zaszczyt zaprosić Państwa wraz z osobą towarzyszącą na Bal Karnawałowy ZPSK połączony z aukcją charytatywną na rzecz Fundacji. Odbędzie się on 25 lutego o godzinie 19:00 na III piętrze Domu Towarowego Braci Jabłkowskich, ul Bracka 25 w Warszawie.

Zarząd ZPSK z pomocą swoich członków oraz sympatyków sektora kosmicznego chciałby wesprzeć szczytne działania fundacji oraz poznać się bliżej w miłej atmosferze wspólnej kolacji i zabawy z DJ. Na aukcji będą licytowane formy artystyczne w tematyce kosmicznej stworzone przez podopiecznych fundacji. Możliwe będzie także przekazanie datków na rzecz Fundacji w formie zbiórki. Zarówno w przypadku aukcji jak i datków będą dostępne dwie formy płatności - gotówką oraz kartą płatniczą. Zebrane pieniądze zostaną przekazane fundacji, która zorganizuje wyjazd podopiecznych do Warszawy do Centrum Nauki Kopernik.

Wydarzenie to jest organizowane nie tylko dla członków ZPSK ale także dla przyjaciół oraz przedstawicieli administracji, jako osób zaangażowanych w prace na rzecz rozwoju sektora, będących często entuzjastami technologii kosmicznych. Opłata za wstęp na bal wynosi 180 złotych od osoby co pokrywa koszty organizacji wydarzenia przez ZPSK.

Poniżej informacje na temat samej Fundacji Iskierka.
Fundacja ISKIERKA niedługo rozpocznie trzynasty rok swojej działalności. Zajmuje się tworzeniem systemów wsparcia finansowego, psychologicznego i społecznego dla dzieci z chorobą nowotworową oraz ich rodzin. Obecnie pod opieką fundacji znajduje się ponad 500 podopiecznych leczących się głównie na czterech oddziałach onkologii dziecięcej w Chorzowie, Katowicach, Zabrzu i Rzeszowie. Towarzyszy im z pasją, uśmiechem i jest blisko zarówno w chwilach radości jak i smutku. Działa nieszablonowo, konstruktywnie i z otwartością na nowe pomysły.

W przypadku chęci uczestnictwa w Balu Karnawałowym proszę o wypełnienie formularza lub kontakt z Biurem ZPSK pod numerem telefonu 576 792 999.

Odpowiedzi będą zbierane do 21 lutego br. Dresscode: strój wieczorowy.