VIII Kongres E(x)plory „Gdzie technologia spotyka biznes”

Termin 26.03.2019, godz. 10:00 -15:00
Miejsce Centrum Kreatyności Targowa, Warszawa
Rejestracja >>
Program >>

VIII Kongres E(x)plory dedykowany jest wynalazcom oraz innowatorom, zainteresowanym transferem swojej innowacyjnej technologii. Jako miejsce transferu upatrujemy firmy lub przedsiębiorstwa, które chcą usprawnić swoje funkcjonowanie lub metody działania adekwatne do profilu działalności. W tym celu poszukują nowych, bardziej opłacalnych i tańszych rozwiązań.

Zdarza się, że rozwiązania te są już dostępne, ale często ich twórcy borykają się z brakiem środków na rozwój swojego wynalazku. Nie mają możliwości dotarcia do firm lub osób zainteresowanych zakupem opracowanej przez nich technologii. Podczas VIII Kongresu chcemy pomóc obu grupom w spotkaniu i poznaniu możliwości wzajemnej współpracy.

Serdecznie zapraszamy do zgłoszenia swojego projektu do udziału w VIII Kongresie E(x)plory. Spośród wszystkich zgłoszeń wybierzemy 15 najlepszy, które dostaną szansę prezentacji podczas wydarzenia oraz unikatową możliwość spotkania przedstawicieli biznesu, zainteresowanych transferem, zakupem lub wsparciem rozwoju technologii.

W celu zgłoszenia należy wypełnić i przesłać formularz zgłoszeniowy dostępny tutaj.