Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

HR 2019. Prawo, Inspiracje, Narzędzia - Konferencja dla średnich przedsiębiorstw (50-249 pracowników)

Termin 16.04.2019
Miejsce Warszawa
Rejestracja https://online.ikongres.pl/conference/konferencja_hr_2019,_prawo,_inspiracje,_narzedzia  
Program

>>>

 

Ekspert Lewiatana Grzegorz Baczewski, Jacek Męcina

Konferencja dotyczy aktualnych tematów związanych z zatrudnieniem i rozwojem pracowników oraz pracownic. Jednym z kluczowych jej wątków będzie równość wynagrodzeń. Uczestnikom konferencji będziemy prezentować gotowe narzędzia związane z tworzeniem miejsc pracy równych szans dla kobiet i mężczyzn, w tym między innymi aplikację do mierzenia luki płacowej przygotowaną przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Osoby uczestniczące w konferencji chcielibyśmy także zainspirować ich do tworzenia przyjaznego, efektywnego i nowoczesnego środowiska pracy oraz przedstawić im kluczowe dla 2019 roku zmiany w prawie związane z personelem.

 

 

Konferencja jest częścią projektu, który realizuje Konfederacja Lewiatan "Równość szans w biznesie - praktyczne narzędzie realizacji zasady równości szans kobiet i mężczyzn w przedsiębiorstwach", będącego kontynuacją przedsięwzięcia realizowanego przez Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w latach 2013-2015. Dotyczy wzmocnienia sytuacji kobiet w miejscu pracy, wyrównywaniu ich szans w podejmowaniu decyzji ekonomicznych i skierowany jest przede wszystkim do firm średnich. Więcej o projekcie: https://rownoscwbiznesie.info/

Projekt jest realizowany w partnerstwie z Fundacją Fundusz Współpracy, Fabryką Dobrych Praktyk oraz Instytutem Spraw Publicznych i finansowany ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020.


Tagi