• Strona główna
  • 2019
  • Konsultacje nowelizacji „Wytycznych w zakresie kwalifikowania wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020” - dyskusja robocza

Termin 12.04.2019, 13:00-15:00
Miejsce Konfederacja Lewiatan
Rejestracja mlelinska@konfederacjalewiatan.pl
Ekspert Lewiatana Małgorzata Lelińska

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju ogłosiło konsultacje nowelizacji „Wytycznych w zakresie kwalifikowania wydatków w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, Europejskiego Funduszu Społecznego oraz Funduszu Spójności na lata 2014-2020".

Projekt dokumentu ze zmianami dostępny jest tu.

Zachęcamy do zgłaszania uwag, które będą podstawą do przygotowania stanowiska Konfederacji Lewiatan z wykorzystaniem formularza do 15 kwietnia 2019 r. na adres: mlelinska@konfederacjalewiatan.pl

Główne zmiany dotyczą: słownika pojęć, rozdziału 6.5 Zamówienia udzielane w ramach projektów oraz 6.6 Uproszczone metody rozliczania wydatków. Część postulatów Lewiatana przesyłanych do MIIR jeszcze w 2018 r. została uwzględniona, jednak w naszej ocenie zmiany powinny być dalej idące.

Zapraszamy także do dyskusji roboczej, która odbędzie się w siedzibie Konfederacji Lewiatan, 12 kwietnia 2019 r. w godz. 13:00-15:00.

Zgłoszenia na to spotkanie proszę przesyłać na adres mailowy: mlelinska@konfederacjalewiatan.pl