Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

5. edycja konferencji arbitrażowej „Dispute Resolution in M&A Transactions”

Termin 23-24.05.2019
Miejsce Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN w Warszawie
Rejestracja http://disputeresolutionmaconference.com/register/
Program http://disputeresolutionmaconference.com/conference-program/
Więcej informacji http://disputeresolutionmaconference.com/
„Dispute Resolution in M&A Transactions" to prestiżowa konferencja poświęcona zagadnieniom arbitrażu w transakcjach fuzji i przejęć. Światowej sławy eksperci spotkają się w Warszawie aby dyskutować o bieżących trendach oraz praktycznych aspektach związanych z arbitrażem w transakcjach M&A.

Konferencja skierowana jest do arbitrów, prawników (w szczególności specjalizujących się w arbitrażu oraz fuzjach i przejęciach), in-house lawyers oraz doradców prawnych i biznesowych w transakcjach M&A.

Tematy sesji będą skupione wokół najciekawszych kwestii w sporach arbitrażowych dotyczących transakcji fuzji i przejęć, złożoności transakcji M&A, finansowania sporów (TPF) oraz strategii biznesowej Belt and Road. W programie znalazły się również trzy sesje „case study" oraz panele dyskusyjne.

Konferencja będzie prowadzona w języku angielskim.

Wspólnie z Partnerami konferencji (CMS, WHITE&CASE) oraz Instytucjami Wspierającymi (ICC England, Naczelna Rada Adwokacka, Polskie Stowarzyszenie Sądownictwa Polubownego, Arbitral Women, RAA) już dziś zapraszamy do rejestracji!


Tagi