Bałtyckie Forum Przemysłu Energetyki Morskiej

Termin 22 maja 2019 r.
Już 22 maja, w Warszawie, zaczyna się Bałtyckie Forum Przemysłu Energetyki Morskiej - BEIF 2019, którego Konfederacja Lewiatan jest partnerem. Forum będzie doskonałą okazją, do spotkania w gronie najważniejszych firm i ekspertów branżowych oraz dyskusji nad przyszłością polskiej energetyki morskiej.

Podstawą do dyskusji merytorycznej będzie opracowany przez Fundację na rzecz Energetyki Zrównoważonej „Przewodnik po procedurach administracyjnych dla morskiej farmy wiatrowej wraz z przyłączem" - dokument dostępny wyłącznie dla uczestników BEIF oraz najnowsza wersja projektu specustawy offshorowej opracowanej przez Konfederację Lewiatan.

Spotkajmy się podczas BEIF 2019 i porozmawiajmy o współpracy.

Program Konferencji, jest do pobrania na stronie www.beif.pl