Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Konferencja E-Administracja dla biznesu

Termin 15.05.2019
Program >>
Więcej informacji >>


 

Lewiatan oraz Sieć Badawczą Łukasiewicz - Instytut Logistyki i Magazynowania serdecznie zapraszają na konferencję E-Administracja dla biznesu, która odbędzie się 15 maja 2019 w Warszawie.

Z uwagi na to, iż w dniu 18 kwietnia br. wejdzie w życie ustawa o e-fakturowaniu, tegoroczna czwarta już edycja wydarzenia, poświęcona będzie elektronicznemu fakturowaniu w administracji i biznesie. Podczas konferencji zaprezentowana i omówiona zostanie również rządowa Platforma Elektronicznego Fakturowania. Wśród prelegentów będą przedstawiciele jednostki samorządu terytorialnego, w której wdrożono e-fakturowanie. W trakcie konferencji będzie możliwość porozmawiania z twórcami Platformy - firmami, które pod nadzorem MPiT oraz ILiM stworzyły to narzędzie.

Jednodniowy plan konferencji obejmuje szereg prezentacji, wykładów i paneli dyskusyjnych prowadzonych przez wysokiej rangi specjalistów z dziedziny e-administracji; w tym e-fakturowania. Nowością w tym roku będą warsztaty tematyczne, które poprowadzone zostaną równolegle do prezentacji i wykładów głównych. Nie zabraknie dyskusji oraz tematów zbieżnych z e-fakturą, takich jak e-zamówienia, e-płatności czy też ogólnoeuropejskie spojrzenie na e-usługi w administracji. Nowością oraz szansą na interakcję z uczestnikami będzie udział w jednym z paneli dyskusyjnych psychologa społecznego, który przedstawi aspekt technologiczno-socjologiczny związany z rozwojem usług cyfrowych w Polsce.

 


Tagi