Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Seminarium „Wpływ kultury włączającej na wyniki firmy. Narzędzia, wskaźniki, dobre praktyki”

Termin 28.05.2019, 10:00-16:30
Miejsce Ambasada Królestwa Niderlandów w Warszawie
Rejestracja

>> 

Zapisy trwają do 17.05 br.

Więcej informacji >>

Podczas seminarium przedstawiciele wiodących spółek od samego rana będą wymieniać się doświadczeniami, nowatorskimi pomysłami i sprawdzonymi rozwiązaniami w kreowaniu takiej kultury organizacyjnej, która sprzyja różnorodności, wspiera kreatywność i wydajność pracowników oraz tworzy bezpieczne miejsca pracy dla wszystkich, jednocześnie zwiększając sukces finansów firmy.

 


 

Wydarzenie jest organizowane z inicjatywy Ambasady Królestwa Niderlandów w Polsce oraz Polskiego Instytutu Praw Człowieka i Biznesu, który od ponad pięciu lat wspiera polskich przedsiębiorców we właściwym wdrażaniu Wytycznych ONZ dot. biznesu i praw człowieka oraz działania administracji publicznej na rzecz realizacji Krajowego Planu Działań na rzecz wdrażania Wytycznych ONZ dot. biznesu i praw człowieka na lata 2017-2020.

Swój udział w wydarzeniu, na które złożą się dwie części: Inspiratorium i Instrumentarium, zapowiedzieli już przedstawiciele m.in. IBM, Henkel, General Electric oraz Poczta Polska S.A.

Nie zabraknie także przedstawicieli think-tanków i organizacji pozarządowych, które wspierają polskich przedsiębiorców we wdrażaniu zarządzania różnorodnością. Oprócz ekspertów Polskiego Instytut Praw Człowieka i Biznesu, będą z nami m.in. Strefa różnorodności, Forum Odpowiedzialnego Biznesu, Workplace Pride, Fundacja Aktywizacja, Lambda czy Diversity Hub.

Tagi