Weź udział w V edycji Mistrzostw Kadry BHP i wygraj Macbook Air!

Termin 26.05.2019
Rejestracja http://bit.ly/MistrzostwaKadryBHP2019
Ekspert Lewiatana Jacek Męcina

7 maja 2019 roku startuje V edycja ogólnopolskiego konkursu z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy. Może w nim wziąć udział każdy zainteresowany tą tematyką. Najlepsi uczestnicy powalczą o atrakcyjne nagrody: laptopa MacBook Air 13, kamerę GoPro HERO 7 i smartband FITBIT Charge 3.

Mistrzostwa Kadry BHP to największy w Polsce konkurs branżowy, który nie tylko popularyzuje zagadnienia z zakresu bhp, ale przede wszystkim umożliwia stworzenie prestiżowego rankingu znawców tej tematyki. - Właśnie rozpoczynamy V edycję konkursu, który z roku na rok zyskuje na popularności. Mamy nadzieję, że i tym razem nie zabraknie pasjonatów tematyki bezpieczeństwa i higieny pracy. Udział w Mistrzostwach to dla nich nie tylko doskonała okazja sprawdzenia swojej wiedzy merytorycznej, inspiracja do jej poszerzania, ale również możliwość do spotkania się z ludźmi z branży i szansa na wygranie atrakcyjnych nagród - mówi Marek Maszewski, dyrektor działu nadzoru SEKA S.A. i przewodniczący Komisji Konkursowej.

W celu przystąpienia do I etapu konkursu wystarczy rozwiązać test jednokrotnego wyboru, składający się z 30 pytań. Jest on dostępny na stronie http://bit.ly/MistrzostwaKadryBHP2019 do dnia 26 maja. Pięćdziesiąt osób, które uzyskają najwyższą liczbę punktów, powalczy o tytuł Mistrza Kadry BHP w II etapie konkursu w dniach 7-10 czerwca. Będzie się on składać z 20 pytań zamkniętych oraz 5 wymagających opisowego rozwiązania. Pytania przygotował zespół ekspertów, który będzie również oceniał nadesłane prace, a najpóźniej 27 czerwca wyłoni Mistrza Kadry BHP. Organizatorem konkursu jest Koalicja Bezpieczni w Pracy, którą tworzą firmy CWS, PW Krystian, Lafarge, TenCate SEKA S.A., Inter Cars, DHL Parcel i DHL Supply Chain.

Na uczestników poza atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi czekają między innymi zaproszenia na TenCate Experience Day i Forum Nowoczesne BHP organizowane przez firmę Movida oraz aplikacja Xperton do tworzenia i zarządzania szkoleniami ufundowana przez Portal Kultura Bezpieczeństwa.

Zmagania uczestników oceniać będzie Komisja Konkursowa w składzie:

Marek Maszewski, Dyrektor Działu Nadzoru SEKA S.A., Przewodniczący Komisji Konkursowej
Tadeusz Zając, Ekspert BHP Pracodawców RP, b. Główny Inspektor Pracy
Prof. UW dr hab. Jacek Męcina, Doradca Zarządu Konfederacji Lewiatan
Witold Polkowski, Ekspert BHP
Marta Tomaszewska, Specjalista ds. BHP w CWS-boco
Ewa Gawrysiak, Menedżer ds. Klientów Końcowych na Europę Wschodnią i Rosję w firmie TenCate Protective Fabrics, członek Koalicji Bezpieczni w Pracy
Paweł Pawlik, Kierownik Działu BHP w DHL Parcel
Patronów honorowych reprezentują:
Krzysztof Klarzak, Kierownik Zespołu BHP i OP Urzędu Dozoru Technicznego
Irena Sajkowska, Główny Specjalista w Departamencie Prewencji i Rehabilitacji ZUS
Krystyna Świder, Kierownik Centrum Edukacyjnego Centralnego Instytutu Ochrony Pracy - Państwowego Instytutu Badawczego