Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

XI Europejski Kongres Gospodarczy

Termin 13-15.05.2019
Miejsce Katowice
Rejestracja >>
Program >>
Więcej informacji >>
Ekspert Lewiatana Daria Kulczycka, Przemysław Schmidt

Europejski Kongres Gospodarczy w stosunkowo krótkim czasie stał się najważniejszą imprezą gospodarczą w Europie Centralnej. To trzydniowy cykl debat i spotkań z udziałem ponad 11 tysięcy gości z Polski i z innych krajów europejskich. W ponad stu sesjach i dyskusjach bierze co roku udział kilkuset panelistów.

Są wśród nich politycy z Polski, z krajów Unii Europejskiej i spoza Europy, a przede wszystkim międzynarodowe grono przedstawicieli różnych branż przemysłu i sektorów gospodarki.
Problematyka Europejskiego Kongresu Gospodarczego obejmuje co roku szerokie spektrum tematów - od najważniejszych pytań o przyszłość Europy, konkurencyjność jej gospodarki, po zagadnienia związane z międzynarodową współpracą gospodarczą, cyfryzacją i rozwojem najnowszych technologii czy gospodarką zorientowaną na cele zrównoważonego rozwoju.

Daria Kulczycka, dyrektorka Departamentu Energii i Zmian Klimatu w Lewiatanie weźmie udział w panelu nt. fotowoltaiki w Polsce. Szczegółowa tematyka panelu >>

Przemysław Schmidt, prezes Sądu Arbitrażowego przy Konfederacji Lewiatan, weźmie udział w panelu "Wymiar sprawiedliwości i biznes" >>

Tagi