Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

XV Międzynarodowy Kongres MBA

Termin 17-19.05.2019
Miejsce

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie
ul. Rakowicka 27, Pawilon dydaktyczno-sportowy, sala nr 9

Rejestracja >>
Program >>
Więcej informacji >>
Ekspert Lewiatana dr Jacek Adamski, szef Lewiatan Business Angels

 

Kongres to największa w Polsce tego typu inicjatywa integrująca środowisko MBA. Wydarzenie to ma na celu przede wszystkim budowę aktywnej platformy współpracy, wymiany doświadczeń, poszerzania wiedzy i horyzontów. O specyfice Kongresu decyduje łączenie wystąpień naukowców z polskich i zagranicznych uczelni oraz czołowych ekspertów i ekonomistów.

W Kongresie co roku uczestniczą menedżerowie wyższego i średniego szczebla legitymujący się tytułem Master of Business Administration, Dyrektorzy Programów MBA oraz naukowcy z polskich i zagranicznych uczelni. Krakowska Szkoła Biznesu Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, jako organizator dąży do tego, aby coroczne spotkania kongresowe na stałe wpisały się w kalendarz każdego menedżera MBA.

 

XV Międzynarodowy Kongres MBA to:

  •  Panele tematyczne - prowadzone przez wybitnych specjalistów ze świata nauki i biznesu.
  • Study Visits - tradycją jest, że Kongres MBA rozpoczyna się od Study Visits, czyli odwiedzin firm zlokalizowanych w okolicach Krakowa. Uczestnicy Kongresu mają możliwość posłuchania i zobaczenia jak na co dzień funkcjonują wizytowane przedsiębiorstwa. Wizyty studyjne są idealną okazją do poznania procesów oraz tajników sukcesu dynamicznie rozwijających się firm w regionie. Już 17 maja uczestnicy Kongresu będą mogli poznać modele biznesowe takich firm jak: Silvermedia, ASTOR czy Mniamoo.
  •  Warsztaty biznesowe - Uczestnicy Kongresu mają również okazję do wzięcia udziału w części warsztatowej. Spotkania prowadzą trenerzy z wysokim poziomem wiedzy merytorycznej oraz bogatym doświadczeniem zawodowym. To świetna okazja do treningu własnych umiejętności i zdobycia nowych kompetencji, a dzięki interdyscyplinarnym grupom oraz szerokiemu przekrojowi branż jakie spotykają się na Kongresie to również szansa na zdobycie nowych doświadczeń. W tym roku uczestnicy Kongresu będą mieli możliwość wzięcia udziału w następujących warsztatach, przygotowanych przez Nowe Motywacje oraz PMI Poland Chapter:
  •  Error Management Training (Zarządzanie błędami),
  • Miękka strona agile - zwinne zespoły w kontrolowanym (pseudo)chaosie,
  • Jak porządkować chaos, czyli o ekstremalnym zarządzaniu projektami.
  •  Networking - Kongres to przede wszystkim okazja do swobodnych rozmów, nawiązywania kontaktów biznesowych, dyskusji zarówno o świecie współczesnym, jak również planach rozwoju na przyszłość. Wydarzeniem zamykającym pierwszy dzień Kongresu jest uroczysta Gala Dinner połączona z aukcją charytatywną. Natomiast zwieńczeniem Kongresu, podobnie jak w latach poprzednich organizowany na terenie Royal Kraków Golf & Country Club w Ochmanowie, koło Krakowa Turniej KSB UEK Golf Cup 2019 połączony z Akademią Golfa dla początkujących oraz piknikiem rodzinnym.

 

Tagi