• Strona główna
  • 2019
  • Dofinansowania do szkoleń i kursów dla Przedsiębiorców i Pracowników MŚP z subregionu poznańskiego, w wieku 50 +, Poznań

Termin 9.10.2019

Centrum Edukacji Stowarzyszenia Księgowych w Polsce
Poznań, ul. Ziębicka 18, sala 017 Aula parter

asystent@wzp.org.pl

Zgłoszenia udziału przyjmujemy do 7 października.

Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan oraz Wielkopolska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości Sp. z o.o. oraz zapraszają na spotkanie informacyjne:

"Dofinansowania do szkoleń i kursów dla Przedsiębiorców i Pracowników MŚP z subregionu poznańskiego, w wieku 50 +"
Prelegent: Anna Nadstawska - Kierownik Zespołu Usług Rozwojowych

"Pozadotacyjne formy wsparcia wielkopolskich przedsiębiorstw - pożyczki z Inicjatywy jeremie2"
- Prelegent: Patrycja Tomczak - Specjalista

Po prelekcjach - możliwość indywidualnych konsultacji.
W ramach uzupełnienia wystąpień przedstawicieli WARP, wykład nt. skutecznej diagnozy potrzeb szkoleniowych oraz projektowania usług rozwojowych na miarę potrzeb konkretnego przedsiębiorstwa wygłosi Natalia Smolarek z Fundacji Edukacji Prawnej, zrzeszonej w WZP Lewiatan.

Udział w spotkaniu oznacza wyrażenie zgody uczestnika na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych przez Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan.