Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Świat (bez) pracy

Termin 18.10.2019
Miejsce Szkoła Główna Handlowa w Warszawie (budynek C, aula 2, al. Niepodległości 128)
Rejestracja

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, jednak liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązuje rejestracja. Zapisy, program oraz więcej informacji o wydarzeniu znajduje się na stronie: https://oees.pl/warszawa1810/

Więcej informacji

Osoba do kontaktu Michał Szafran tel. 12 423 76 05, wew. 24, e-mail: michal.szafran@oees.pl

Ekspert Lewiatana Grzegorz Baczewski

Zaproszamy do udziału w konferencji w ramach cyklu Open Eyes Economy on Tour 2019 pt. „Świat (bez) pracy". Wydarzenie odbędzie się 18 października 2019 r. o godz. 10.30 w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie (budynek C, aula 2, al. Niepodległości 128). Wydarzenie odbywa się pod patronatem Rady Dialogu Społecznego. Przedstawiane na nim tematy będą dotyczyć zmian na rynku pracy w związku z rozwojem technologii i cyfryzacji.

O postępujących przemianach będą rozmawiać teoretycy oraz praktycy zajmujący się społecznymi i ekonomicznymi konsekwencjami 4. rewolucji przemysłowej i jej wpływie na kształtowanie się rynku pracy. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele nauki a także organizacji zrzeszających pracodawców, pracowników i przedsiębiorców.


 

Tagi