European Space Policy - perspectives for business

Termin 6 listopada 2019 r.
Miejsce Permanent Representation of Poland to the EU, Avenue de Cortenbergh 16, 1000 Brussels
Ekspert Lewiatana Kinga Grafa, Dyrektorka Biura KL w Brukseli i Adam Dorywalski, ekspert ds. UE

Stałe Przedstawicielstwo RP przy UE, Konfederacja Lewiatan razem ze Związkiem Pracodawców Sektora Kosmicznego, Krajowy Punkt Kontaktowy Programów Badawczych UE oraz Business&Science Poland organizują konferencję pt. „European Space Policy - perspectives for business", która odbędzie się 6 listopada w Stałym Przedstawicielstwie RP przy UE w Brukseli.

Konferencję uroczyście otworzy Ambsador Andrzej Sadoś, a w panelach o szansach jakie dla przemysłu stwarza Program Kosmiczny UE i Horyzont Europa dyskutować będą przedstawiciele Komisji Europejskiej, firm i eksperci.

Konferencja organizowana jest z inicjatywy Stałego Przedstawicielstwa RP przy UE oraz Konfederacji Lewiatan.