Konferencja „Budowa zespołów produktowych oraz B+R”

Termin 21.11.2019, 11:00
Miejsce Pomorski Parku Naukowo Technologiczny w Gdyni

Cena: 100 PLN netto (dla członków Konfederacji Lewiatan)

21 listopada w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni odbędzie się konferencja „Budowa zespołów produktowych oraz B+R'. Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Product Development And Management Association (PDMA) - najstarsza, międzynarodowa organizacja non-profit zrzeszająca specjalistów innowacji, rozwoju produktów oraz B+R.

Temat konferencji

Tematem całodniowego eventu będą metody budowania organizacji, która posiada zdolność generowania nowych pomysłów, ale także ich wdrażania na rynek. Przyjrzymy się jakie są główne blokady związane z kulturą organizacyjną i zarządzaniem i jak sobie z nimi radzić. W części przedpołudniowej posłuchamy prelekcji praktyków z wiodących polskich i zagranicznych firm, którzy podzielą doświadczeniami w studiach przypadków. Popołudniu popracujemy w trakcie dwóch warsztatów, których celem jest przekazanie praktycznych umiejętności w zakresie zarządzania kulturą organizacji, tworzenia odpowiedniej struktury organizacyjnej oraz budowy zespołów produktowych.
Do kogo adresowane jest wydarzenie?

Kto może skorzystać

• Przedsiębiorcy i kadra zarządzająca zainteresowana rozwojem firm poprzez innowacje i nowe technologie
• Dyrektorzy działów produktowych, menadżerowie rozwoju produktów i usług
• Dyrektorzy i specjaliści R&D oraz innowacji