• Strona główna
  • 2019
  • „Zmiany w przepisach celnych – pochodzenie towarów, dług celny, specyfika postępowania celnego i zasady wyliczania należności przywozowych”, Poznań

Termin 15.11.2019
Miejsce Zespół Jednostek Skarbowych ul. Dolna Wilda 80A, sala nr 069 (budynek C, wejście F)
Rejestracja asystent@wzp.org.pl

Zaproszenie na bezpłatne seminarium z udziałem przedstawicieli Izby Administracji Skarbowej.
Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan zaprasza na bezpłatne seminarium z udziałem przedstawicieli Izby Administracji Skarbowej.

Prelegent: Wojciech Tyczewski oraz Piotr Skrzypczak - Izba Administracji Skarbowej w Poznaniu.

Udział w seminarium oznacza wyrażenie zgody uczestnika na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych przez Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan.
Zgłoszenia udziału przyjmujemy do 14 listopada.
Rejestracja uczestników od godz. 9.40

PROGRAM SEMINARIUM: