• Strona główna
  • 2019
  • Konferencja „Modelowa procedura współpracy pomiędzy IRP a pracodawcami/ przedsiębiorcami w zakresie pośrednictwa pracy”

Termin 10 grudnia 2019 r.
Miejsce Centrum Edukacji Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, Poznań ul. Ziębicka 18, sala 103
Rejestracja asystent@wzp.org.pl

Wielkopolski Związek Pracodawców Lewiatan wraz z Konfederacją Lewiatan zapraszają na konferencję: „Modelowa procedura współpracy pomiędzy IRP a pracodawcami/ przedsiębiorcami w zakresie pośrednictwa pracy".

Celem konferencji jest prezentacja i dyskusja nad założeniami uniwersalnej procedury w zakresie współpracy pomiędzy instytucjami rynku pracy i pracodawcami, której zastosowanie będzie skutkowało lepszym świadczeniem usługi pośrednictwa pracy. Procedura została opracowana przez ekspertów Konfederacji Lewiatan w ramach projektu WND-POWR.02.04.00-00-0078/17.

Autorzy projektując rozwiązania, które znalazły się w opracowaniu kierowali się potrzebami, jakie w trakcie badań zgłaszali pracodawcy. Obok potrzeb pracodawców, uwzględniono stan prawny, jaki obowiązuje w Polsce w zakresie świadczenia usługi pośrednictwa pracy.

W ramach konferencji zaplanowaliśmy dyskusję, dotyczącą modelowej procedury współpracy pomiędzy instytucjami rynku pracy a pracodawcami przedstawicieli obu tych grup. Do udziału w spotkaniu zaprosiliśmy, oprócz pracodawców, przedstawicieli urzędów pracy oraz Wojewódzkiej rady Rynku Pracy w Poznaniu.