Konferencja "Innowacje w edukacji osób dorosłych", Warszawa

Rejestracja >>
Program >>
Więcej informacji >>

Związek Pracodawców Pomorza Zachodniego zaprasza na konferencję dotyczącą innowacji w obszarze edukacji osób dorosłych, która odbędzie się 26 marca (wtorek) w Warszawie w Centrum Konferencyjnym KOPERNIKA, ul. Kopernika 30.

Celem konferencji jest zaprezentowanie innowacji wyłonionych w projekcie „Skrzydła dla innowacji przyszłością dojrzałej edukacji" realizowanym przez Zachodniopomorską Grupę Doradczą Sp. Z o.o. i Związek Pracodawców Pomorza Zachodniego. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Podczas konferencji przedstawimy Państwu cztery innowacje wybrane spośród czterdziestu, które wzięły udział w projekcie. Innowacje uznane za najciekawsze i najbardziej efektywne w procesie edukacji dorosłych w skali całej Polski nagrodziliśmy grantami.