Panel Dyskusyjny „Mediacja Gospodarcza w praktyce”

Termin 12.03.2019, godz. 10:00-13:30
Miejsce Konfederacja Lewiatan
Rejestracja

Podpisane formularze zgłoszeniowe prosimy przesyłać do dnia 01.03.2019 r. drogą elektroniczną na adres: mediacje@konfederacjalewiatan.pl

Pobierz formularz zgłoszeniowy >>

Program Pobierz >>

Centrum Mediacji Lewiatan ma przyjemność zaprosić mediatorów, przedsiębiorców, sędziów, prokuratorów oraz absolwentów ekonomii, zarządzania, przedsiębiorczości i nauk pokrewnych oraz studiów podyplomowych z zakresu alternatywnych metod rozwiązywania sporów do udziału w Panelu Dyskusyjnym „Mediacja Gospodarcza w praktyce".
Panel organizowany jest w ramach projektu „Centrum Arbitrażu i Mediacji - Koordynator przy Konfederacji Lewiatan".