Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

XII Targi Pracy i Praktyk Studenckich - Job and Internship Fair Akademii WSB

Termin 13 marca
Miejsce Akademia WSB w Dąbrowie Górniczej
Więcej informacji Patronat Konfederacji Lewiatan

XII edycja dąbrowskich Targów Pracy i Praktyk Studenckich - Job and Internship Fair odbędzie się już 13 marca. Tegorocznymi nowościami będą m. in. dostępne dla uczestników symulacje rozmów kwalifikacyjnych i JOB ROOM - strefa chilloutu gdzie, w komfortowych warunkach będzie można zapoznać się ze wszystkimi dostępnymi na Targach ofertami.


 

Organizatorem wydarzenia jest Akademia WSB. Od godziny 9:00 do 13:00 w siedzibie uczelni studenci, uczestnicy oraz słuchacze będą mieli okazję spotkać się z pracodawcami reprezentującymi różne branże i sektory. Podczas tegorocznej edycji targów będzie obecnych ponad 50 przedstawicieli firm informatycznych, logistycznych, doradczych czy transportowych. Spotkania będą szansą, aby zdobyć aktualne informacje o programach praktyk studenckich, warunkach pracy i możliwościach swojego rozwoju.

Targom towarzyszyć będzie Akademia Kariery - bogaty wybór szkoleń pozwalający rozwinąć kompetencje pomocne w świadomym budowaniu ścieżki kariery. W tym roku po raz pierwszy uczestnicy będą mogli wziąć udział w symulacjach rozmów kwalifikacyjnych prowadzonych przez profesjonalnych rekruterów. Innowacją wynikającą z dostosowania się do potrzeb coraz większej liczby studentów zagranicznych będzie duża ilość ofert skierowana do osób posługujących się językami obcymi m. in. angielskim, niemieckim czy hiszpańskim. Targi pracy są cyklicznym wydarzeniem, które od roku 2006 na stale wpisało się w dąbrowski kalendarz. W zeszłorocznej edycji udział wzięło prawie 1000 uczestników.

Tagi