Debata: Europe is voting. Make it your business

ul. Zbyszka Cybulskiego 3, Warszawa
Rejestracja >>
Program
  • EUROPE IS VOTING. MAKE IT YOUR BUSINESS - priorytety federacji BusinessEurope dla kolejnego Parlamentu Europejskiego
  • Prezentacja raportu Konfederacji Lewiatan nt. oczekiwań naszych członków na kolejne 5 lat oraz w zakresie kierunków integracji
  • Podsumowanie polskiego członkostwa w UE
  • Największe wyzwania przed UE
  • Zapowiedź EFNI 2019
Na zaproszenie Konfederacji Lewiatan, 24 maja 2019 r. do Warszawy przyjadą - Prezydent BusinessEurope, Perre Gattaz, oraz dyrektor generalny, Markus Beyrer. Wizyta ta odbędzie się w ramach tzw. „Tour des Capitales", inicjatywy BusinessEurope, której celem jest zachęcenie Europejczyków do udziału w zbliżających się wyborach europejskich oraz przedstawienie postulatów biznesu na kolejne pięć lat.