Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Forum Gospodarcze w Ułan Bator

Termin 9-11.07.2019
Miejsce Ułan Bator
Rejestracja

W przypadku zainteresowania udziałem ww. wydarzeniu prosimy o kontakt z Zenonem Kosiniakiem-Kamyszem  (tel. 225239748) oraz Krzysztofem Kopytko (tel. 22 5238152).

Więcej informacji Uczestnicy pokrywają koszty noclegu oraz przelotu.

Ostatnie kilka lat to dynamicznie rozwijający się dialog z Mongolią. Potencjał współpracy gospodarczej między Polską a Mongolią nadal pozostaje niewykorzystany, w związku z czym Ministerstwo Spraw Zagranicznych RP widzi konieczność dalszej aktywnej promocji polskiej oferty na tym rynku.

W dniach 9 - 11 lipca br. w Ułan Bator odbędą się konsultacje na szczeblu wiceministrów Spraw Zagranicznych Polski i Mongolii. Przy okazji tego spotkania polski MSZ planuje zorganizowanie Forum Gospodarczego z udziałem przedstawicieli biznesu obu Państw, do udziału w którym serdecznie zapraszamy.

Forum może być doskonałą okazją do zaprezentowania Państwa działalności i omówienia możliwości współpracy z partnerami mongolskimi.

W otwarciu Forum będzie uczestniczył Podsekretarz Stanu w MSZ Pan Maciej Lang oraz najprawdopodobniej wicepremier rządu mongolskiego. W tym samym dniu odbędzie się przyjęcie narodowe, na które uczestnicy Forum zostaną zaproszeni.

 


Tagi