Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Nagroda „Ludzie, którzy zmieniają biznes”

Termin 1.06.2019
Rejestracja

Formularz zgłoszeniowy można wysyłać do 1 czerwca br. >>

Więcej informacji >>
Ekspert Lewiatana Kuba Giedrojć

Nagroda „Ludzie, którzy zmieniają biznes" przyznawana jest przez Forum Odpowiedzialnego Biznesu osobom, które poprzez swoją działalność zawodową oraz zaangażowanie poza miejscem pracy przyczyniają się do promocji idei społecznej odpowiedzialności biznesu w Polsce, a także do dokonania realnych zmian w instytucjach, w których pracują, prowadzących do tego, aby zarządzanie nimi było bardziej odpowiedzialne.

 


 

Nabór kandydatów i kandydatek trwa do 1 czerwca 2019 roku i odbywa się poprzez formularz zgłoszeniowy na stronie www.odpowiedzialnybiznes.pl/nagroda. Trzecia edycja Nagrody zostanie przyznana za działania zrealizowane w latach 2017 - 2018.

Kandydatów i kandydatki do nagrody oceniać będzie jury, w skład którego wchodzą wybitni eksperci związani z CSR, przedstawiciele środowiska akademickiego, organizacji pozarządowych, instytucji związanych z kategoriami, w których będą przyznane nagrody. 

W jury konkursu zasiądzie również przedstawiciel Lewiatana - Kuba Giedrojć, zastępca dyrektora generalnego ds. komunikacji i relacji oraz dyrektor departamentu komunikacji w Konfederacji.

Tagi