Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Ogólnopolska konferencja upowszechniająca wyniki badania Bilansu Kapitału Ludzkiego

Termin 17 września 2019 09:30-15:30
Miejsce Centrum Nauki Kopernik, Wybrzeże Kościuszkowskie 20, 00-390 Warszawa
Rejestracja  
Program >>
Więcej informacji >>
Ekspert Lewiatana Grzegorz Baczewski

Czy wiesz, że na jednego przedstawiciela pokolenia X (urodzeni między 1965 a 1979 r.) przypada ponad trzech millenialsów, dla których umowy cywilno-prawne są głównym źródłem utrzymania, a pracujący w ten sposób millenialsi poświęcają na tę działalność więcej czasu niż osoby z pokolenia X?

Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej na temat zmian na rynku pracy związanych z rosnącym udziałem pracowników młodszych „millenialsów" i starszych „50+" lub porozmawiać o wymaganiach, jakie stawiają pracownikom przedsiębiorcy pod kątem pożądanych kompetencji, weź udział w konferencji „Kompetencje pracowników jako największe wyzwanie polskiego rynku pracy".

Zaprezentujemy najnowsze wyniki Bilansu Kapitału Ludzkiego (BKL) - jednego z największych europejskich projektów badawczych w obszarze kompetencji, zatrudnienia i rynku pracy.

Badanie realizowane jest przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości we współpracy z Uniwersytetem Jagiellońskim od 2009 roku.


Tagi