Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Gwiazdkowy Biznes Mikser

Termin 16 grudnia 2020 r. godz. 14:00
Rejestracja

http://ikongr.es/c/yhCqhCAo

Serdecznie zapraszamy na przedświąteczny biznes mikser online. Wydarzenie organizowane jest od 2019 r. we współpracy pomiędzy Katowicką Specjalną Strefą Ekonomiczną, Konfederacją Lewiatan i bilateralnymi Izbami Gospodarczymi pod patronatem Prezydenta Miasta Katowice. W stacjonarnym spotkaniu w 2019 r. udział wzięło ponad 220 osób z firm członkowskich zrzeszonych w różnych organizacjach. W tym roku, ze względu na obowiązujące regulacje pandemiczne zapraszamy na spotkanie on-line na platformie REMO.


Podczas spotkania uczestnicy będą mieli okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, przedstawienia oferty swojej firmy oraz zapoczątkowania ciekawych inicjatyw współpracy z potencjalnymi partnerami, klientami, dostawcami, dystrybutorami czy inwestorami.

Jak wygląda logistyka wydarzenia:

  1. Należy się zarejestrować
  2. Osoby zarejestrowane otrzymają link do logowania do platformy networkingowej najlepiej przez przeglądarkę Chrome
  3. Potrzebny będzie dostęp do Internetu, kamera internetowa i mikrofon – po zalogowaniu się należy sprawdzić, czy w ustawieniach komputera mikrofon i kamera są włączone i działają prawidłowo.
  4. Po zalogowaniu do platformy, na której odbędzie się spotkanie, „usiądą” Państwo przy wirtualnym 5-cio osobowym stoliku. Tak jak by to się stało w przestrzeni realnej. Będą Państwo mogli wtedy zaprezentować swoją firmę, poznać pozostałych uczestników siedzących przy stoliku i wymienić się kontaktami. 
  5. Następnie będziecie mogli przesiąść się do kolejnego, 6-cio osobowego stolika na tym samym piętrze lub innym,  i nawiązać nowe relacje.   
  6. Warto edytować swojego „awatara” na platformie i dodać profesjonalną nazwę, zdjęcie i opis.

W tym roku organizatorami wydarzenia jest Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna, Konfederacja „Lewiatan” oraz 9 izb bilateralnych: Francusko-Polska Izba Gospodarcza wraz z Amerykańską Izba Handlowa w Polsce, Brytyjsko-Polska Izba Handlowa, Enterprise Ireland, Francusko-Polska Izba Gospodarcza, Irlandzko-Polska Izba Handlowa, Polsko-Kanadyjska Izba Gospodarcza, Polsko – Rumuńska Bilateralna Izba Przemysłowo – Handlowa, Polsko – Węgierska Izba Gospodarcza, Włoska Izba Handlowo-Przemysłowa.  

Pobierz event guide.

Więcej informacji:

Andrzej Trela, atrela@konfederacjalewiatan.pl

Jadwiga Winiarska jwiniarska@konfederacjalewiatan.pl

Tagi