Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

XII Międzynarodowe Forum „Polsko-Ukraińskie Dni Biznesowe”

Termin 24 września 2020 r.

EUCON Grupa Prawnicza i Zrzeszenie Ukraińskiego Biznesu w Polsce zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w XII Międzynarodowym Forum “Polsko-ukraińskie dni biznesowe”, który odbędzie się online już 24 września.


To wydarzenie międzynarodowego formatu, które zostało założone w celu nawiązywania współpracy handlowej i gospodarczej i rozwoju kontaktów biznesowych pomiędzy przedstawicielami biznesu Ukrainy i Polski. Pierwsze forum odbyło się w 2014 roku, i od tej pory forum przeprowadzane jest dwa razy w roku, jesienią w Kijowie i wiosną w Warszawie.

Tym razem podczas forum zaplanowano omówienie takich kwestii, jak dynamika rozwoju polsko-ukraińskiej współpracy handlowej i gospodarczej, perspektywy realizacji wspólnych projektów w dziedzinie energii odnawialnej i energooszczędności, wspólne projekty infrastrukturalne, tendencji rozwoju polsko-ukraińskiej współpracy w zakresie budownictwa, współpraca w zakresie produkcji materiałów budowlanych, instrumenty finansowe i IT-rozwiązania dla biznesu, a także znaczna uwaga zostanie poświęcona aspektom prawnym prowadzenia działalności gospodarczej przez ukraińskich przedsiębiorców w Polsce.

Czekają na Państwa wystąpienia 20 prelegentów z Ukrainy i Polski, nowe znajomości, networking, spotkania B2B.

Tradycyjnie udział w forum wezmą przedstawiciele rządu i władz lokalnych, przedstawiciele rządu, władz lokalnych, placówek dyplomatycznych oraz przedsiębiorcy z Polski i Ukrainy.

Rejestracja: http://eucon.ua/pbd12/

Udział w Forum jest bezpłatny

 

Więcej informacji tutaj.

Osoba do kontaktu w Polsce: Inha Livandovska, events@euconpl.eu, tel.+48 577 077 287.
Osoba do kontaktu na Ukrainie: Olena Vakulik, events@euconlaw.com, tel. +380(44)2380944.
 

Tagi