Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Czy polskie firmy dostaną środki z KPO? Spotkanie online z europosłem Janem Olbrychtem

Termin 17 września 2021, godz.: 13:30 - 15:00
Rejestracja https://online.ikongres.pl/conference/czy_polskie_firmy_dostana_srodki_z_krajowego_planu_odbudowy

KONFEDERACJA LEWIATAN zaprasza

na spotkanie online z europosłem Janem Olbrychtem:

 

 Czy polskie firmy dostaną środki z Krajowego Planu Odbudowy?

17 września 2021 r., godz.: 13:30 - 15:00

 

Udział bezpłatny (wydarzenie dla firm członkowskich Konfederacji Lewiatan)

 

 

Konfederacja Lewiatan zaprasza na spotkanie on-line z europosłem Janem Olbrychtem, doktorem socjologii, członkiem komisji ds. budżetu, członkiem - zastępcą w komisji ds. rozwoju regionalnego i komisji ds. kontroli budżetowej. Jan Olbrycht jest wicekoordynatorem w komisji ds. budżetu z ramienia Europejskiej Partii Ludowej, stałym sprawozdawcą Parlamentu Europejskiego (PE) do spraw wieloletnich ram finansowych oraz członkiem zespołu negocjującego wieloletni budżet UE oraz Fundusz Odbudowy ze strony PE.


Tematem spotkania będzie omówienie sytuacji związanej z Krajowym Planem Odbudowy (KPO), który został wysłany przez polski rząd do Komisji Europejskiej już na początku maja. Rząd prosił jednocześnie o wydłużenie o jeden miesiąc standardowego dwumiesięcznego czasu na ocenę przez Komisję Europejską (i w rzeczywistości na końcowe rokowania co do kształtu KPO).

Komisja precyzowała, że ten termin mija 1 sierpnia, ale polskiego KPO nie udało się do tego czasu uzgodnić. Powodem wstrzymania akceptacji polskiego KPO przez Komisję zdaje się być decyzja Trybunału Konstytucyjnego podważającego nadrzędność prawa Unii w Polsce oraz odmrożenie Izby Dyscyplinarnej Sądu Najwyższego wbrew nowej decyzji zabezpieczającej TSUE.


Nasz gość, europoseł Jan Olbrycht, będzie chciał przedstawić obraz aktualnej sytuacji związanej z akceptacją polskiego KPO przez Komisję Europejską.


Zachęcamy do rezerwacji miejsca!

 

REJESTRACJA

 

Szczegóły organizacyjne:
• Potwierdzeniem udanej rejestracji jest otrzymanie maila potwierdzającego rejestrację; w wypadku braku takiego maila, prosimy o kontakt w sprawie potwierdzenia Państwa rejestracji.
• Dzień przed wydarzeniem lub rano w dniu wydarzenia, otrzymają Państwo unikalny link do zalogowania się na stronie webinarium.
• Prosimy o zwrócenie uwagi na literówki w adresie mailowym, sprawdzanie folderu SPAM, zostawienie bezpośredniego kontaktu telefonicznego w formularzu rejestracyjnym, sprawdzenie polityki działów IT w kwestii filtrów spam serwerów pocztowych i zaufanych nadawców poczty przychodzącej.
• Webinarium odbywa się on-line za pomocą platformy ClickMeeting.
• Wszystkie informacje o technicznych aspektach webinarium znajdą Państwo na stronie rejestracji.
• W trakcie webinarium będzie możliwość zadawania pytań przez uczestników.

 

Osoba kontaktowa:
Grażyna Mazurek
tel.: (+48 22) 55 99 940
mail: gmazurek(at)konfederacjalewiatan.pl

Tagi