Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Aktualności Bruksela

 • 2017-12-07 Aktualności Bruksela
  Aktualności Bruksela

  Horyzont 2020 i 9 program ramowy szansą na większą innowacyjność Polskich firm

  6 grudnia br. odbyło się śniadanie robocze dla polskich organizacji biznesowych organizowane przez biuro Polskiej Akademii Nauk w Brukseli. Ze strony Konfederacji Lewiatan obecni byli Kinga Grafa i Adam Dorywalski.

 • 2017-12-06 Aktualności Bruksela
  Aktualności Bruksela

  Perspektywy rozwoju branży motoryzacyjnej w Polsce

 • 2017-11-30 Aktualności Bruksela
  Aktualności Bruksela

  Rada Prezydentów BusinessEurope dyskutuje o przyszłości UE

  W dniach 30 listopada-1 grudnia odbywa się Rada Prezydentów BusinessEurope w Tallinie, w której uczestniczą prezydent Konfederacji Lewiatan Henryka Bochniarz oraz zastępca dyrektora generalnego Grzegorz Baczewski. Na spotkaniu Rady obecna będzie także prezydent Estonii Kersti Kaljuaid.

 • 2017-11-24 Aktualności Bruksela
  Aktualności Bruksela

  Warsztaty podczas Europejskich Dni Przemysłu - zaproszenie

  W ramach Europejskich Dni Przemysłu, które odbędą się w dniach 22 i 23 lutego 2018 r., Komisja Europejska opublikowała właśnie dwa odrębne zaproszenia do organizacji 15 warsztatów w Brukseli (deadline 10.12.2017) i  do zorganizowania podobnych wydarzeń w kraju (deadline 08.01.2018).

 • 2017-11-23 Aktualności Bruksela
  Aktualności Bruksela

  Henryka Bochniarz na spotkaniu z Komisarzami UE

  Henryka Bochniarz, prezydent Konfederacji Lewiatan, wzięła udział w spotkaniu Advisory Support Group CEO z przedstawicielami Komisji Europejskiej. Organizatorem spotkania było BusinessEurope.

 • 2017-11-17 Aktualności Bruksela
  Aktualności Bruksela

  Innowacje a rozwój gospodarki o obiegu zamkniętym

  Wdrażasz innowacje przyczyniające się do rozwoju gospodarki o obiegu zamkniętym (GOZ)? Podziel się swoim doświadczeniem!

 • 2017-11-17 Aktualności Bruksela
  Aktualności Bruksela

  O polityce zielonego wzrostu i unii energetycznej z przedstawicielem KE

  16 listopada br. w siedzibie Konfederacji Lewiatan odbyło się spotkanie z Grzegorzem Radziejewskim, członkiem gabinetu Jyrkiego Katainena, zajmującym się w zespole wiceprzewodniczącego Komisji Europejskiej zielonym wzrostem, unią energetyczną, transportem i budżetem. W spotkaniu uczestniczyli również Agnieszka Boniewicz i Łukasz Sosnowski, przedstawiciele departamentu innowacji w Ministerstwie Rozwoju oraz zaproszeni przedsiębiorcy.

 • 2017-11-15 Aktualności Bruksela
  Aktualności Bruksela

  Komisja Europejska chce walczyć z dezinformacją w internecie

  13 listopada Komisja rozpoczęła konsultacje publiczne na temat fałszywych informacji i dezinformacji w internecie (opinie i uwagi można przedstawiać do połowy lutego). Powoła również grupę ekspertów wysokiego szczebla reprezentujących środowiska akademickie, platformy internetowe, media informacyjne i organizacje społeczeństwa obywatelskiego (kandydatury można zgłaszać do połowy grudnia).

 • 2017-11-13 Aktualności Bruksela
  Aktualności Bruksela

  Michel Barnier w Lewiatanie

  Priorytetem dla UE jest przyszłość obywateli, pokojowy proces w Irlandii, rozliczenie zobowiązań finansowych Wielkiej Brytanii, zachowanie jednolitego rynku i stabilność handlowa i biznesowa - powiedział Michel Barnier, główny negocjator UE odpowiedzialny za prowadzenie negocjacji ze Zjednoczonym Królestwem, w czasie spotkania z przedsiębiorcami, członkami Konfederacji Lewiatan.

 • 2017-11-13 Aktualności Bruksela
  Aktualności Bruksela

  Przedstawiciel Lewiatana na spotkaniu z Theresą May

  W poniedziałek Grzegorz Baczewski, zastępca dyrektora generalnego Konfederacji Lewiatan wraz z przedstawicielami BusinessEurope spotkali się z premier Theresą May oraz Davidem Daviesem, ministrem ds. Brexitu na Downing Street 10 w Londynie.

Przejdź do archiwum