Konferencje w Toruniu

Kujawsko-Pomorska Organizacja Pracodawców Lewiatan i Polska Konfederacja Przedsiębiorców Prywatnych zapraszają na Konferencję pt. „Flexicurity i społeczna odpowiedzialność biznesu jako droga do budowania dobrego wizerunku przedsiębiorstw" realizowaną w ramach projektu „Elastyczni w pracy, stabilni w rodzinie" oraz Spotkanie konsultacyjne w sprawie poprawy wizerunku prywatnych przedsiębiorców realizowane w ramach projektu „Poprawa wizerunku przedsiębiorców".

Konferencja odbędzie się 21 listopada 2011 r. (poniedziałek), w godz. 12.00-16.00 w Sali Konferencyjnej Getynga Hotelu Bulwar, Toruń, Bulwar Filadelfijski 18.

Flexicurity to proces poszukiwania równowagi między elastycznością, a bezpieczeństwem na rynku pracy. Jako integralna część Europejskiej Strategii Zatrudnienia, ma zagwarantować obywatelom Europy bezpieczeństwo zatrudnienia. Jednak możliwość wdrożenia skutecznych rozwiązań Flexicurity i osiągnięcie płynących z nich korzyści wymaga zintegrowanego podejścia systemowego. Konieczne jest osiągnięcie optymalnego bilansu elastyczności i bezpieczeństwa na rynku pracy w czterech obszarach: warunków umów związanych z zatrudnieniem, strategii „uczenia się przez całe życie", aktywnej polityki rynku pracy oraz nowoczesnych systemów zabezpieczenia społecznego. Jak to zrobić i czy w ogóle jest to możliwe? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć w pierwszej części Konferencji.

Wizerunek firmy jest ważny nie tylko dla osiągania sukcesów na rynku. Ważne, również, jest budowanie wizerunku firmy aby być pozytywnie postrzeganym przez otoczenie. Istotne jest budowanie właściwych relacji z otoczeniem. Bywa, że przedsiębiorca jest postrzegany jako wytwórca zysku i to wyłącznie dla siebie. Czy ten wizerunek przedsiębiorcy się zmienia, czy otoczenie zauważa, że firma jest źródłem pracy, że firma tworzy wartość dodaną dla otoczenia, że firma wspiera i często inicjuje lokalne działania. Polska Konfederacja Pracodawców Prywatnych Lewiatan zainicjowała duża akcję wpierającą budowanie wizerunku przedsiębiorców. Naszym spotkaniem chcemy wywołać dyskusję o nas przedsiębiorcach i o tym jak skutecznie kreować wizerunek firmy i jak poprawić relacje biznesu z otoczeniem oraz biznesu z administracją.

Serdecznie zapraszamy.

Zgłoszenia przyjmowane będą do dnia 17 listopada 2011r. na numer 781 555 793 lub na adres katarzyna.kopec@kpoplewiatan.pl

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

pliki do pobrania:

zaproszenie_i_agenda_spotkania.pdf