Konferencja: Świadomy Podatnik w Olsztynie

7 kwietnia br. w Olsztynie odbędzie się kolejna regionalna konferencja z cyklu Świadomy Podatnik.Spotkanie organizowane jest w ramach kampanii edukacyjnej na temat świadomości podatkowej. Zapraszamy!

Szanowni Państwo,

Posiadanie wiedzy na temat obowiązków i praw podatnika oraz umiejętność przewidywania podatkowych skutków swoich przedsięwzięć, powinny być naturalne dla każdego przedsiębiorcy. System podatkowy jest i pewnie długo jeszcze pozostanie skomplikowany. Jednak racjonalne podejście do podatków jest osiągalne również przy obecnym brzmieniu przepisów. Nie trzeba zmniejszać zobowiązań podatkowych podejmując działania ryzykowne, na granicy prawa. Świadomy podatnik potrafi legalnie optymalizować wysokość płaconych podatków.

Dlatego organizujemy kampanię edukacyjną na temat świadomości podatkowej. Chcemy nauczyć i zachęcić Państwa do stosowania nowoczesnych metod zarządzania podatkami, zaznajomić z pojęciami, jak: optymalizacja, planowanie, ryzyko podatkowe, a także z narzędziami ułatwiającymi tworzenie i stosowanie strategii podatkowych. Podamy też przykłady rozwiązania określonych problemów. Zaangażujemy Państwa w proces konsultacji projektów aktów prawnych.
Zapraszam na konferencję!

Rafał Iniewski
Przewodniczący Rady Podatkowej
Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan

 

Zaproszenie na konferencję w Olsztynie do pobrania