Zarządzanie wzornictwem – bezpłatne szkolenia dla przedsiębiorców i projektantów

6 kwietnia br. rusza rejestracja na ogólnopolski program bezpłatnych szkoleń dla menedżerów i projektantów zaangażowanych w proces rozwoju nowego produktu oraz dla kadry kierowniczej przedsiębiorstw, chcącej zwiększyć konkurencyjność firm dzięki wzornictwu.


 
Szkolenia organizowane są w ramach programu „Zaprojektuj Swój Zysk”, realizowanego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego, przy wsparciu ogólnopolskich i regionalnych organizacji partnerskich. Projekt jest współfinansowany ze środków EFRR w ramach POIG działanie 5.2.

Każdy uczestnik szkolenia otrzyma bezpłatnie podręcznik „Design Management. Zarządzanie wzornictwem” z zakresu metodologii zarządzania procesem wdrażania nowych produktów opartych o wzornictwo.

Już dziś zapraszamy do zapoznania się z program i terminarzem najbliższych szkoleń: www.zsz.com.pl

Uwaga: liczba miejsc ograniczona!
Zachęcamy do dokonywania rezerwacji miejsc na szkoleniach jak najszybciej. Start rekrutacji na szkolenia dla przedsiębiorstw: 6 kwietnia 2010 r.

Dlaczego warto:
Małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom w Polsce udział w szkoleniach projektu umożliwi podniesienie poziomu wiedzy z zakresu:
• Wzornictwa jako narzędzia konkurencyjności, innowacji i podnoszenia zyskowności firm,
• Metod wprowadzania na rynek nowych wzorniczo produktów,
• Metod współpracy z projektantami.

Istotnym celem projektu ZSZ jest także podniesienie poziomu wiedzy i umiejętności projektantów w zakresie rynkowego kontekstu wzornictwa i projektowania (technologia, marketing, sprzedaż) oraz współpracy z przedsiębiorcami.
Oprócz szkoleń stacjonarnych projekt ZSZ oferuje także: portal wiedzy z zakresu wzornictwa, szkolenia e-learningowe, dostęp do polskich i zagranicznych case study, Słownik Projektantów Polskich oraz zasoby cyfrowej biblioteki wzornictwa on-line, forum wymiany doświadczeń i nawiązywania współpracy między przedsiębiorcami a projektantami.

Dowiedz się więcej i zarejestruj do udziału w programie „Zaprojektuj Swój Zysk” już dziś: www.zsz.com.pl