Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

  • A
  • A
  • A

Przedstawiciele w instytucjach regionalnych


Przedstawiciele w Wojewódzkich Radach Rynku Pracy
(stan na 09.01.2017)

WRRP we Wrocławiu

Tadeusz CHOCZAJ

WRRP w Toruniu

Krzysztof JUREK

WRRP w Lublinie

Edward KOSTURBIEC

WRRP w Zielonej Górze

Tomasz GNIEWCZYŃSKI

WRRP w Łodzi

Artur MATIASZCZYK

WRRP w Krakowie

Barbara MATYASZEK-SZAREK

WRRP w Warszawie

Anna WOLSKA

WRRP w Opolu

Rudolf KANIA

WRRP w Białymstoku

Tamara TYSZKIEWICZ-WINOGRODZKA

WRRP w Rzeszowie

Artur ROZMUS

WRRP w Gdańsku

Rafał Marek OLSZEWSKI

WRRP w Katowicach

Andrzej PIĘTKA

WRRP w Kielcach

Tomasz TWOREK

WRRP w Olsztynie

Krzysztof HARASIMOWICZ

WRRP w Poznaniu

Zbigniew STOCHALSKI

WRRP w Poznaniu

Jacek KULIK

WRRP w Szczecinie

Anna KORNACKA

 

 

Przedstawiciele w  Radach Zatrudnienia

Wojewódzka Rada Zatrudnienia we Wrocławiu

Elżbieta Rusiecka

Powiatowa Rada Zatrudnienia we Wrocławiu

Liliana Kowalczyk

Powiat oleśnicki

Elżbieta Pietraszek

Powiat wałbrzyski

Tadeusz Choczaj

Powiat świdnicki

Ryszard Sobański

Powiat dzierżoniowski

Tadeusz Zajdel

Powiat jaworski

Michał Jakubów

Powiat jaworski

Stanisław Deptuch

Wojewódzka Rada Zatrudnienia w Toruniu

Jerzy Zakrzewski

Powiatowa Rada zatrudnienia w Grudziądzu

Zbigniew Rossa

Powiatowa Rada Zatrudnienia w Bydgoszczy

Roman Rogalski

Powiatowa Rada Zatrudnienia we Włocławku

Mieczysław Waraksa

Powiat bialski (Biała Podlaska)

Stanisław Czeranowski

Powiat biłgorajski

Irena Gadaj

Powiat Chełm

Zbigniew Zasadny

Powiat hrubieszowski

Jan Zaprzała

Powiat krasnostawski

Stanisław Szafran

Powiat kraśnicki

Sławomir Pastuszak

Powiat lubartowski

Ryszard Kosiarski

Wojewódzka Rada Zatrudnienia w Lublinie

Edward Kosturbiec

Powiat parczewski

Tadeusz Izdebski

Powiat puławski

Tadeusz  Sędrowski

Powiat radzyński (Radzyń Podlaski)

Mirosław Niewęgłowski

Powiat tomaszowski (Tomaszów Lubelski)

Lesław Kapka

Powiat zamojski

Wiesław Furmanek

Powiat Krosno Odrzańskie

Anna Zieleniewska - Jankowska

Wojewódzka Rada Zatrudnienia w Zielonej Górze

Tomasz Gniewczyński

Powiat Zielona Góra

Bogdan Bartkowiak

Powiat Słubice

Andrzej Makowski

Powiat Żagań

Anna Chodorowska

Powiat Międzyrzecz

Grzegorz Tumielewicz

Powiat Świebodzin

Grzegorz Tumielewicz

Powiat bełchatowski

Anna Lastowska

Powiat łaski

Ireneusz Krawczyk

Powiat łowicki

Alicja Chojecka

Powiat Łódź (miasto)

Barbara Ladżyńska

Powiat pabianicki

Janusz Jantoń

Powiat piotrkowski (Piotrków Tryb.)

Anita Szcześniewska

Powiat rawski (Rawa Mazowiecka)

Sławomir Libera

Powiat sieradzki

Jacek Pilarczyk

Powiat skierniewicki

Jacek Studniarek

Powiat zgierski (Zgierz)

Modesta Rzepecka-Kozłowska

Wojewódzka Rada Zatrudnienia w Łodzi

Artur Matiaszczyk

Powiat brzeski

Jan Łokaj

Powiat chrzanowski

Krzysztof Duda

Powiat krakowski

Grzegorz Winogradski

Powiat Kraków

Wenancjusz Marczyk

Powiat limanowski

Stanisław Gągała

Powiat nowotarski

Remigiusz Leski

Powiat wadowicki

Władysław Adamik

Powiat wielicki

Wenancjusz Marczyk

Powiatowa Rada Zatrudnienia w Dąbrowie Tarnowskiej

Jerzy Węgrzyn

Wojewódzka Rada Zatrudnienia w Krakowie

Andrzej Mitura

Powiat ciechanowski

Janusz Lasocki

Powiat gostyniński

Elżbieta Rusicka

Powiat grójecki

Andrzej Stępniewski

Powiat kozienicki

Leszek Wolski

Powiat legionowski

Małgorzata Downarowicz

Powiat miński

Witold Olejnik

Powiat mławski

Ryszard Kita

Powiat otwocki

Andrzej Gruszka

Powiat piaseczyński

Marek Cyliński

Powiat płocki

Mirosław Kłobukowski

Miejska Rada Zatrudnienia w Płocku

Mirosław Kłobukowski

Powiat płoński

Mieczysław Pawłowski

Powiat pruszkowski

Renata Pawłowska

Powiat radomski

Bogdan Skwira

Powiat siedlecki

Jerzy Strzaliński

Powiat sierpecki

Waldemar Orzechowski

Powiat sochaczewski

Zdzisław Barański

Powiat warszawski

Danuta Kędziora

Powiat węgrowski

Mieczysław Pawłowski

Powiat wołomiński

Lech Dołowy

Powiat zachodniowarszawski

Justyna Grabkowska

Wojewódzka Rada Zatrudnienia w Warszawie

Jacek Całus

Powiat Grodzisk Maz.

Renata Pawłowska

Powiat nowodworski

Jacek Całus

Wojewódzka Rada Zatrudnienia w Opolu

Andrzej Siudeja

Miejska Rada Zatrudnienia w Opolu

Ewa Rurynkiewicz

powiat niżeński

Ryszard Kapusta

Powiat jasielski

Józef Folcik

Powiat leżajski

Andrzej Koszmider

Powiat krośnieński

Stanisław Materniak

Miejska Rada Zatrudnienia w Rzeszowie

Artur Rozmus

Powiat stalowowolski

Jakub Szczepański

Powiat tarnobrzeski

Stanisław Wakuła

Wojewódzka Rada Zatrudnienia w Rzeszowie

Artur Rozmus

powiat ropczycko - sędziszowski

Rafał Żmuda

Powiat rzeszowski

Artur Rozmus

WRZ w Białymstoku

Tamara Tyszkiewicz - Winogrodzka

powiat białostocki

Tamara Tyszkiewicz - Winogrodzka

Powiat zambrowski

Tamara Tyszkiewicz - Winogrodzka

Powiat augustowski

Tamara Tyszkiewicz - Winogrodzka

PRZ w Mońkach

Małgorzata Jaworska

Powiat bielski (Bielsk Podlaski)

Mirosław Burzyński

Powiat suwalski

Henryk Kudela

powiat białostocki

Mieczysław Ilkowski

Powiat chojnicki

Zdzisław Staszków

Powiat gdyński

Rafał Zawadzki

Powiat kościerzyńsko-kozielski

Romuald Pestka

powiat człuchowski

Zdzisław Staszków

powiat tczewski

Lech Kunc

Wojewódzka Rada Zatrudnienia w Gdańsku

Piotr Sliwiński

Powiat bielski (Bielsko-Biała)

Włodzimierz Galas

Powiat chorzowski

Paweł Drozd

Powiat cieszyński

Ryszard Klaczak

Powiat katowicki

Bartosz Daczyński

Powiat mikołowski

Bartosz Daczyński

Powiat gliwicki

Zbigniew Auguściak

Powiat siemianowicki

Eugeniusz Sowa

Powiat Częstochowa

Tomasz Piróg

Powiat tyski

Henryk Wycisło

Wojewódzka Rada Zatrudnienia w Katowicach

Andrzej Piętka

Powiatowa Rada Zatrudnienia w Częstochowie

Adolf Czerwiński

powiat myszkowski

Andrzej Szecówka

powiat kłobucki

Dariusz Jadczyk

Powiatowa Rada Zatrudnienia w Częstochowie

Bogdan Kwiatkowski

powiat kłobucki

Sylwester Radomski

Wojewódzka Rada Zatrudnienia w Kielcach

Tomasz Tworek

Miejska Rada Zatrudnienia w Kielcach

Karol Kaczmarski

powiat kielecki

Karol Kaczmarski

Powiat braniewski

Krzysztof Szczepanik

Powiat elbląski

Janusz Gierulski

Powiat giżycki

Adam Kajetanowicz

Powiat mrągowski

Andrzej Karczewski

Powiat nidzicki

Zbigniew Wiśniewski

Powiat Olsztyn

Ryszard Hocheker

Powiat Olsztyn (miasto)

Grażyna Bryk

Powiat ostródzki

Jarosław Borzuchowski

Wojewódzka Rada Zatrudnienia

Krzysztof Harasimowicz

Powiat bartoszycki

Marek Karólewski

Powiat gołdapski

Zenobiusz Borawski

Powiat węgorzewski

Józef Wysoczarski

Powiat chodzieski

Magdalena Kaczmarek

powiat jarociński

Hanna Szenfeld

Powiat czarnkowsko-trzcianecki

Lech Wojcieszyński

Powiat gnieźnieński

Andrzej Kubicki

Powiat gostyniński

Maria Kraszewska

Powiat kaliski

Elżbieta Machlańska

Powiat Koło

Wojciech Lewandowski

Powiat Kępno

Dorota Kłodnicka

Powiat koniński

Zbigniew Bachta

powiat wągrowiecki

Andrzej Miś

PRZ Grodzisk Wlkp.

Maciej Tuliński

Powiat nowotomyski

Kazimierz Rzeżnik

Powiat obornicki

Marcin Przesławski

Powiat ostrowski (Ostrów Wielkopolski)

Artur Nowakowski

Powiatowa Rada Zatrudnienia w Poznaniu

Piotr Witulski

Wojewódzka Rada Zatrudnienia w Poznaniu

Zbigniew Stochalski

Wojewódzka Rada Zatrudnienia w Poznaniu

Jacek Kulik

Powiat pilski

Halina Kordeczka

powiat pleszewski

Katarzyna Stasik

Powiat śremski

Artur Strzelec

PRZ Grodzisk Wlkp.

Maria Parniewicz

PRZ Rawicz

Robert Aszkiełowicz

PRZ Września

Daniel Więcek

PRZ Wolsztyn

Krystyna Rudzińska

PRZ w Środzie Wlkp.

Anna Nowak - Pilarska

PRZ w Turku

Tomasz Wroniak

Powiatowa RZ w Stargardzie Szczecińskim

Andrzej Soczyński

Powiatowa Rada Zatrudnienia w Policach

Andrzej Soczyński

Wojewódzka Rada Zatrudnienia w Szczecinie

Anna Kornacka

Powiatowa Rada Zatrudnienia w Szczecinie

Grzegorz Szulc

 

Przedstawiciele w Wojewódzkich Radach Dialogu Społecznego

(stan na 04.01.2017)

Dolnośląskie

Marcin KOWALSKI

Dolnośląskie

Małgorzata NAKRASZEWICZ

Dolnośląskie

Dariusz MIKOŁAJCZAK

Kujawsko-Pomorskie

Roman ROGALSKI

Kujawsko-Pomorskie

Jarosław HALAREWICZ

Kujawsko-Pomorskie

Maria Anna  KARWOWSKA

Kujawsko-Pomorskie

Marian SKOWROŃSKI

Lubelskie

Zbigniew RYMSZA 

Lubelskie

Dariusz JODŁOWSKI 

Lubelskie

Wiktor SZYBORSKI

Lubuskie

Janusz JASIŃSKI

Lubuskie

Jerzy KOTARSKI

Lubuskie

Maria Jolanta WEGNER

Łódzkie

Artur MATIASZCZYK 

Łódzkie

Jarosław GAWRYŚ

Łódzkie

Piotr KLEINSCHMIDT

Małopolskie

Eugeniusz BATKO

Małopolskie

Jan Jerzy WRZECIONEK

Małopolskie

Piotr LEGERSKI

Mazowieckie

Jacek CAŁUS

Mazowieckie

Wojciech Jan JABŁOŃSKI

Mazowieckie

Wiesław KOŁODZIEJSKI

Opolskie

Andrzej STASIUK

Opolskie

Ewa RURYNKIEWICZ

Opolskie

Anna GOS-MISZKIEL

Podlaskie

Wojciech WINOGRODZKI

Podlaskie

Krzysztof    KOSMOWSKI

Podlaskie

Andrzej Aleksander KOZAKIEWICZ

Podkarpackie

Artur ROZMUS

Podkarpackie

Justyna WULF-ZBOROWSKA

Podkarpackie

Robert DANKIEWICZ

Pomorskie

Jolanta SZYDŁOWSKA

Pomorskie

Piotr SOYKA,      

Pomorskie

Zbigniew CANOWIECKI

Śląskie

Marek ZYCHLA

Śląskie

Dariusz JADCZYK

Śląskie

Andrzej PIĘTKA

Świętokrzyskie

Tomasz TWOREK

Świętokrzyskie

Marek Michał BANASIK

Świętokrzyskie

Emilia POLAŃSKA

Warmińsko-Mazurskie

Rafał LASKOWSKI

Warmińsko-Mazurskie

Dariusz NIEŚCIOR

Warmińsko-Mazurskie

Karolina RAŻNIEWSKA

Wielkopolskie

Jacek SILSKI

Wielkopolskie

Edward Wojciech TARGOSZ

Wielkopolskie

Lech WOJCIESZYŃSKI

Zachodniopomorskie

Anna KORNACKA

Zachodniopomorskie

Justyna SOBEYKO-BEJNAROWICZ

Zachodniopomorskie

Piotr SOBEYKO-BEJNAROWICZ

 

 

Przedstawiciele w Wojewódzkich Radach do spraw Potrzeb Zdrowotnych

Dolnośląskie

Wiktor Wolfson

Lubelskie

Cezary Sawulski

Mazowieckie

dr Maciej Piróg

Podlaskie

dr Ewa Kleszczewska

Świętokrzyskie

Tomasz Tworek

 

Komitety monitorujące

 

KOMITET MONITORUJĄCY RPO 2007-2013

 

REGION

CZŁONEK

ZASTĘPCA

 

DOLNOŚLĄSKIE

Sławomir Hunek

 

 

KUJAWSKO - POMORSKIE

 

Miron Klomfas

 

LUBELSKIE

Ewa Ozga

 

 

LUBUSKIE

Arnold Kryściak,

Jarosław Nieradka

 

ŁÓDZKIE

Artur Matiaszczyk

 

 

MAŁOPOLSKIE

Jerzy Wrzecionek

 

 

MAZOWIECKIE

Wojciech Jabłoński

Anna Wolska

 

OPOLSKIE

Alojzy Drewniak

 

 

PODKARPACKIE

Artur Rozmus

 

 

PODLASKIE

Andrzej Wasilewski

Czesław Zalewski

 

POMORSKIE

Mirosław Czapiewski

Lech Kunc

 

ŚLĄSKIE

Bartosz Daczyński

 

 

ŚWIĘTORZYSKIE

Adam Szymański

Jan Waluszewski

 

ZACHODNIO -POMORSKIE

Daniel Owczarek

Tomasz Adamczyk

 

         
         
 

PODKOMITET MONITORUJĄCY PO KL 2007-2013

 

REGION

CZŁONEK

ZASTĘPCA

 

KUJAWSKO - POMORSKIE

Alicja Połczyńska - Łagoda

Agnieszka Lange-Olszewska

 

LUBELSKIE

 

Ewa Ozga

 

LUBUSKIE

Jerzy Kotarski

 

 

ŁÓDZKIE

Barbara Ladżyńska

Artur Matiaszczyk

 

MAŁOPOLSKIE

Jerzy Wrzecionek

Eugeniusz Batko

 

MAZOWIECKIE

Wojciech Jabłoński

Beata Matecka

 

PODKARPACKIE

Piotr Fularz

 

 

POMORSKIE

Wanda Stankiewicz

Jola Szydłowska  

 

ŚWIĘTORZYSKIE

Sylwia Obara

Krzysztof Sołkiewicz

 

WIELKOPOLSKIE

Paweł Schmidt

 

 

ZACHODNIO -POMORSKIE

Antoni Sobolewski

Tomasz Partyka