Zamknij X

  • A
  • A
  • A

Oferty pracy w Lewiatanie

 Logistics, VIP & Speaker Relations Manager z zespole Europejskiego Forum Nowych Idei - ogłoszenie w pdf

Konfederacja Lewiatan

wiodąca, reprezentatywna organizacja biznesu w Polsce,

w związku z organizacją kolejnej edycji Europejskiego Forum Nowych Idei poszukuje kandydatki/kandydata na stanowisko

Logistics, VIP & Speaker Relations Manager z zespole Europejskiego Forum Nowych Idei

Europejskie Forum Nowych Idei jest jedną z największych międzynarodowych konferencji w Europie Środkowej. Forum jest organizowane od 2011 r. przez Konfederację Lewiatan we współpracy z BUSINESSEUROPE, Miastem Sopot oraz polskimi i międzynarodowymi firmami i instytucjami. Ideą konferencji jest wypracowanie pomysłów na silną Europę i konkurencyjną gospodarkę, otwartą na trendy cywilizacyjne i technologiczne.

Zakres obowiązków:

·        Organizacja obsługi logistycznej Partnerów i uczestników podczas konferencji EFNI w Sopocie,

·        Kontakty z polskimi i zagranicznymi panelistami i gośćmi specjalnymi Forum (przygotowanie zaproszeń, kontakty mailowe i telefoniczne, komunikacja z nimi przed, w trakcie i po EFNI),

·        Wsparcie w procesie rejestracji (administracja systemem rejestracyjnym) panelistów i gości specjalnych EFNI,

·        Kompleksowa opieka nad panelistami i gośćmi specjalnymi Forum, w tym organizowanie podróży, transportu i noclegów w Sopocie oraz opracowywanie ich indywidualnych planów pobytu na EFNI,

·        Prowadzenia bazy danych dot. kontaktów EFNI z panelistami i gośćmi VIP,

·        Współpraca z hotelami w Sopocie w celu zapewnienia dostępu do odpowiedniej bazy noclegowej dla gości Forum, w tym negocjowanie ofert i umów, nadzór nad sprzedażą i płatnościami,

·        Zaangażowanie w inne bieżące prace zespołu EFNI

Oferujemy:

·        możliwość pracy przy organizacji i udział w jednej z największych i najbardziej prestiżowych konferencji biznesowo-politycznych w regionie

·        możliwość nawiązania wielu cennych kontaktów

·        zatrudnienie od 1 marca na czas realizacji projektu (do listopada 2018 r.)

·        wybór formy zatrudnienia

·        pracę w przyjaznym zespole, w stabilnej, prestiżowej organizacji

Wymagania:

·        bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność planowania i inicjatywa

·        bardzo wysokie umiejętności komunikacyjne - otwartość, umiejętność budowania relacji, umiejętność współpracy z osobami na kluczowych pozycjach

·        doświadczenie w organizacji konferencji, eventów i wydarzeń

·        doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym i dobre przygotowanie merytoryczne z zakresu problematyki europejskiej oraz orientacja z zagadnieniach ekonomicznych

·        duża samodzielność, zdolność radzenia sobie w zmieniających się warunkach i pracy pod presją czasu.

Znajomość języków obcych:

·        biegła znajomość języka angielskiego (umiejętność swobodnego poprowadzenia korespondencji, prezentacji, spotkania)

·        znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem

Jak aplikować?

Prosimy o przesłanie CV na adres: aszalanski@konfederacjalewiatan.pl do dnia 19 lutego 2018 r. Aplikacje są rozpatrywane na bieżąco, istnieje możliwość zakończenia procesu rekrutacyjnego przed wskazanym terminem.

Gwarantujemy dyskrecję.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb

niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).