Zamknij X

INFORMACJA DOTYCZĄCA PLIKÓW COOKIES:

Ten serwis stosuje pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Pamiętaj, że zawsze możesz zmienić te ustawienia.

Kontakt



RADA PODATKOWA Konfederacji Lewiatan
ul. Zbyszka Cybulskiego 3
00-727 Warszawa
Tel.  22 55 99 900
Fax  22 55 99 910

rada.podatkowa@konfederacjalewiatan.pl

Przemysław Pruszyński
Sekretarz Rady Podatkowej
ppruszynski@konfederacjalewiatan.pl

Andrzej Nikończyk
Przewodniczący Rady Podatkowej
anikonczyk@konfederacjalewiatan.pl

Rafał Iniewski
Wiceprzewodniczący Rady Podatkowej
riniewski@konfederacjalewiatan.pl

Jerzy Martini
Przewodniczący Grupy VAT
jmartini@radapodatkowa.pl

Adam Soska
Przewodniczący Grupy CIT/PIT
asoska@radapodatkowa.pl

Wojciech Wach
Przewodniczący Zespołu ds. Podatku od Nieruchomości
wwach@radapodatkowa.pl

Krzysztof Rutkowski
Przewodniczący Grupy Akcyzowej
krutkowski@radapodatkowa.pl

Alicja Sarna
Wiceprzewodnicząca Grupy Polityki Podatkowej (PP)
asarna@radapodatkowa.pl

Anna Misiak
Wiceprzewodnicząca Grupy CIT/PIT
amisiak@radapodatkowa.pl

Patrycja Goździowska
Wiceprzewodnicząca Grupy CIT/PIT
pgozdziowska@radapodatkowa.pl

Arkadiusz Łagowski
Wiceprzewodniczący Grupy VAT
alagowski@radapodatkowa.pl

Wojciech Krok
Wiceprzewodniczący Grupy Akcyzowej
wkrok@radapodatkowa.pl

Tomasz Grunwald
Członek Komitetu Wspierającego
tgrunwald@radapodatkowa.pl

Marcin Chomiuk
Członek Komitetu Wspierającego
mchomiuk@radapodatkowa.pl

Jakub Żak
Członek Komitetu Wspierającego
jzak@radapodatkowa.pl

Jacek Bajson
Członek Komitetu Wspierającego
jbajson@radapodatkowa.pl