Wydarzenia Lewiatana

Lewiatan posiada szeroką ofertę szkoleń, konferencji, seminariów, webinarów. Dają one dostęp do wiedzy, pozwalają rozwijać debatę publiczną, budować relacje biznesowe, prezentować oferty firm członkowskich itd.

Zapraszamy do udziału w wydarzeniach Lewiatana oraz do współpracy przy ich organizacji.

KALENDARZ WYDARZEŃ 2024

Akademia Lewiatana

Oferta Akademii Lewiatana to szkolenia, warsztaty i spotkania w formie stacjonarnej oraz webinariów. Tematy spotkań dotyczą m.in. prawa pracy, podatków, ochrony danych osobowych, a także nowoczesnych technologii, cyberbezpieczeństwa oraz wielu innych kompetencji biznesowych, zawodowych i osobistych.

Dowiedz się więcej o Akademii Lewiatana
Kongres

Kongres "Praca 4.0"

Konferencja Praca 4.0 powstała, aby dostarczyć wiedzy o bieżących i planowanych zmianach legislacyjnych, praktycznych rozwiązaniach dla działów HR oraz do dyskusji, wymiany doświadczeń i wzajemnej inspiracji pomiędzy uczestnikami. Jest kierowana do osób zarządzających firmami, szefów działów HR oraz pracowników odpowiedzialnych bezpośrednio za sprawy kadrowo-płacowe oraz rekrutację. Pierwszy dzień konferencji, otwarty dla wszystkich zainteresowanych, poświęcamy na dyskusje z udziałem przedstawicieli administracji. Drugiego dnia organizujemy odpłatne warsztaty w kilku ścieżkach tematycznych.

Kongres Podatkowy

Kongres Podatkowy Lewiatana to dwudniowe forum dyskusyjne na temat prawa podatkowego. Jest okazją do rozmowy z przedstawicielami Ministerstwa Finansów, ekspertami i przedsiębiorcami, na temat zmieniającego się otoczenia prawno-podatkowego, podsumowania zmian legislacyjnych oraz formułowania postulatów reformy systemu podatkowego.

Dowiedz się więcej o kongresie
Europejskie Forum Nowych Idei

Europejskie Forum Nowych Idei to jedna z największych w tej części kontynentu konferencji, poświęcona globalnym trendom, nowym ideom oraz przyszłości Europy. Rozmawiamy pod hasłem #CoBędzieJutro. Forum co roku gromadzi ponad tysiąc uczestników – przedstawicieli świata biznesu, nauki, kultury oraz administracji zarówno polskiej, jak i europejskiej.

Dowiedz się więcej o EFNI
EFNI Talks

Założeniem EFNI Talks jest organizowanie jednodniowych wydarzeń w studiu telewizyjnym, transmitowanych online, i nawiązujących do flagowego EFNI. Tematyką spotkań – zazwyczaj w formie panelu – są bieżące wydarzenia w kraju i na świecie, i ich wpływ na warunki prowadzenia biznesu, jakość przedsiębiorczości, nowe potrzeby i wyzwania społeczno-polityczne oraz umacniające się trendy. To również format, dzięki któremu EFNI żyje w świadomości odbiorców przez cały rok.

Zobacz relację ze spotkania EFNI Talks
Konferencja e-commerce

Coroczna konferencja dotycząca handlu w sieci. Odbywa się w modelu łączonym – spotkania stacjonarnego i warsztatów online. Uczestnicy rozmawiają na tematy związane z rynkiem e-commerce – jak się zmienia i dokąd zmierza, przed jakimi wyzwaniami stoją obecnie firmy B2C i co czeka je w najbliższym czasie. Wymieniają też doświadczenia i opinie w kwestiach  płatności odroczonych, e-commerce jako platformy służącej ekspansji na rynki zagraniczne, a także środowiskowej odpowiedzialności biznesu zaangażowanego w e-handel oraz nowych wymagań konsumentów wobec sklepów działających online.

Zobacz relację z konferencji w 2023 roku
Konferencja „Własność intelektualna

Konferencja „Własność intelektualna"

Konferencja związana z problematyką szeroko rozumianego obszaru prawa własności intelektualnej. Uczestnicy podczas dyskusji poruszają kwestie zabezpieczania potencjału i kapitału intelektualnego firm. Tematyka konferencji jest też powiązana z innowacjami i ochroną patentów we współczesnym świecie.

Dowiedz się więcej o konferencji
Konferencja „Konsument w zrównoważonym świecie”

Konferencja odbywa się w modelu łączonym – spotkania stacjonarnego i warsztatów online. Tematyka skupiona jest wokół postaw konsumenckich w kontekście zrównoważonego rozwoju. Transparentność i raportowanie pozafinansowe, wymagania wobec marki stawiane przez konsumenta nowej generacji, w jaki sposób zmienią się usługi i produkty w gospodarce obiegu zamkniętego – to problemy poruszane przez uczestników konferencji.

Zobacz relację z konferencji w 2023 roku
Forum Wierzytelności

Konferencja w całości jest poświęcona różnorodnym aspektom rynku wierzytelności. To znakomita okazja, aby w otwartej dyskusji ocenić stan obecny oraz perspektywy rozwoju tego obszaru gospodarki.

Dowiedz się więcej o konferencji

Potrzebujesz więcej informacji? Zadzwoń lub napisz.

Sabina Nonas
Dyrektorka Departamentu Wydarzeń